Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Pomoć na stranici /

Dogovor započeo, ali potencijalni kupac se ne javlja.

Dakle, nova sam ovdje i ne želim sebe ili drugoga dovoditi u neugodan položaj. Zanima me, u stvari, ako započne dogovor oko neke krpice, pa se kupac ne javlja (ali napominjem da i nije imao prijavu na krpicama 3 dana), koliko se inače čeka tu osobu da nastavimo dogovore, budući da ima još zainteresiranih za isti proizvod. Ja odgovaram na svaku poruku, i obavijestim ako se netko prije javio, jer prvi ima prednost. Smatram da je to pošteno i da tako treba biti. Ali isto tako, ne bih voljela izgubiti drugog kupca za isti proizvod jer se prva osoba ne javlja. Molim iskustva, i hvala. [:smijesi]
2015 07 10
prodaj.
2015 07 10
Isti problem imamo,samo ja ne cekam,prodajem dalje.Ako njoj nije u interesu,,nije ni meni. [:kesi] [:kesi] [:poljubac]
2015 07 10
Ponudi dalje [:zaljubljen] ocito joj nije toliko bitno da kupi tu stvar a i ako je sta bi ti sad trebala cekati 5 dana na odgovor [:hihot]
2015 07 10
U mene dogovor zapoceo kod prodavaca..sve smo rijesili, jos samo da mi posalje broj racuna! Ali ta se vise ne logira.. [:smije] [:smije] [:smije]
2015 07 10
Ukoliko je kupac bio siguran u kupnju, zamolio Vas da artikli rezervirate ili ste već razmijenili podatke tada biste svakako trebali pričekati da se javi. Ukoliko pak kupnja nije bila izričito dogovorena niti potvrđena od strane kupca a isti se već danima ne javlja, bez imalo dvojbe ste slobodni svoj artikli proslijediti drugom zainteresiranom kupcu... Srdačan pozdrav i puno sreće u prodaji!! [:smijesi] Sanja/Požega [:poljubac]
2015 07 10
da to se cesto desava,pisi a ako ti neodgovori a tu je samo prodaj, malo je nezgodno ako je kupac uzeo vas br racuna
2015 07 10
Kupac nije rezervirao niti tražio broj računa.. Da vidim da je na krpicama, a ne javlja se, već bih ja to prodala dalje, ali nije bila logirana ova 3 dana.. zbog toga mi je malo bed [:tuzan]
2015 07 10
Ma nema ti kaj biti, najnormalnija stvar..nisu ju duzna cekati [:jezik]
2015 07 10
samo prodaj dalje ako imaš kome ako nemaš čekaj ovog prvog [:sramezljiv] [:smijesi]
2015 07 10
Meni nije u redu prodati drugom ako je prvi rekao da će kupiti...Evo ja sam jučer javila curi da kupujem i da računa s tim i da žurim iz kuće ....dakle doslovno..računajte da uzimam i čujemo se jer žurim.. Vratim se nakon nekoliko sati i dočeka me poruka::" Javila se još jedna cura i mislim da će biti prodano [:tuzan] "... Eto, ne znam po čemu je to u redu, meni nema veze s mozgom..da se nisam javila 5 dana još bi razumila, al nekoliko sati....Riječ više ništa ne znači, a mene to žalosti jer riječi ipak imaju ili bi trebale imati težinu...Tužno
2015 07 10
Dakle generalno ne kužim vas cure koje apriori dajete savjet da se pošto poto proda nešto ...dogovor je dogovor , riječ je riječ, a ako ne držite do sebe niti malo, prodat ćete i sebe za 100 kn... Ako vas takve stvari brinu i često vam se događaju stavite u opis o sebi norme kojih se držite ( što ću btw i ja napravit jer ovo nema smisla) pa da ljudi znaju kako postupit. Nije normalno da netko kupuje pa se ne javlja 5 dana, ali treba uzeti u obzir i da se moglo nešto dogodit, i ako je dogovor postojao, procijenite situaciju po savjesti. Ako je i ovom drugom stalo do artikla može recimo sačekati još tri dana da vidimo hoće se prvi javiti da bude fer prema svima. Al eto, to je samo moje skromno mišljenje...Mnoge su ovdje i brojne puno pametnije i iskusnije pa....
2015 07 10
Meni se isto dogadjalo da mi se netko javi da bi taj i taj artikal, pa ga nema par dana na krpicama....neke cure ti nemaju internet dostupan doma (iz nekog razloga) pa se ne stignu nazalost javiti. Ili imaju neke neodgodive obaveze, pa takodjer se ne logiraju na krpicama par dana....pricekaj jos dan dva, a ako ti se jos tko javi za isti artikal objasni situaciju i zamoli neka priceka dan dva. Ako se ne logira na krpice i ne javi u roku od dan dva onda joj posalji poruku da nazalost moras prodati dalje, jer se nije javljala-ne vjerujem da bi se cura zbog toga naljutila, pa sama si je kriva...;) Sasvim je drukcije ako je logirana na krpicama a tebi se ne javlja-onda znaci da nije vise zaiteresirana....i tu valja poslati poruku sa upitom da li je jos zaiteresirana, a ako se ne javi, pretpostavlja se da nije i ides dalje :)
2015 07 10
ako se logira bar jednom dnevno, a ne odgovara na poruke, nemaš kaj razmišljati, samim tim što nema tvoj broj računa i ne može ti uplatiti i time eventualno biti oštećen;
2015 07 10
btw. ja učim u letu, i naučila sam da izražavanje treba biti KONKRETNO, jer primjerice riječ "uskoro" meni znači isti dan, najkasnije sutra, a drugima očito nikad pa ni onda, tak da... [:hihot]
2015 07 10
1 2