Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Trol profili

Gospoda u ptt su rekli da gospodin navedenog imena ne živi na navedenoj adresi. Ostavila sam negativnu, a kadli 10min nakon toga... Oooopa (prva) pozitivna s profila u Os, od gđe koja niti nema muških stvari. Možda je slučajnost, ne znam... Kakogod, naučih lekciju! Ne šaljem pouzećem nikad više, nego plati, pa kad sjedne...
2016 03 19
> gitadevi: > E, da , Weks, ta je troluša kakva troluša treba biti : S takvima manjeviše znam. Lijepo sam joj zahvalila, i kad prestanu reakcije prestane i provokacija
2016 03 19
Za sve ovo što ste napisali i oklevetali me i moje ima okaljali danas sam predao svojem odvjetniku koji će Vas kontaktirati za koji dan. Ostalo će te riješavati sa njim. Tako pljuvati ljude zato što su završili u bolnici. Znači ljudi umru ili im se nešto dogodi a vi "kraljice" krpičarki možete pljuvati ljude kako hoćete. Da niste napravili to danas bi paket bio podignut jer sam organizirao sa svojima i na pošti da ga pričuvaju, no nravno nisam nakon vašeg showa sve sam otkazao. Eto toliko od mene. Dalje ćete sa mojim odvjetnikom. Nemojte mi se slučajno više obraćati ili pisati ili bilo što drugo. P.S. to što sam dobio pozitivnu isto sam riješio tako što su tu zamjenu odradili moji da ne zeznem ljude. Tako sam htio i Vaše, ali ne "kraljica treba pljuvati po ljudima", e pa sada budeš pričala ali nekom drugom. E a sada sve vi "kraljice" krpica koje si dajete za pravo pljuvati ljude i krojiti pravdu drmajte po forumu, samo dobro pazite na koga ćete naići. Pozdrav P.S. i bit ću toliko fer i neću spomenut tvoje cijenjeno ime
2016 03 21
Ajoooj de srami se lažljivče. Paket je u petak, nakon mog poziva poslan natrag za OS. Molim da mi se objasni što se radi ako netko prijeti po inboxu? Hvala.
2016 03 21
Odmah se prijavi prijetnje adminki, a također se kontaktira svog odvjetnika - valjda ne gleda samo on Bostonsko pravo, sigurno si i ti pogledala koju epizodu :') :') :')
2016 03 21
A slusaj..ako ima love za odvjetnika..neka placa...samo ne kuzim sto ce biti slucaj?
2016 03 21
"murder was the case that they gave me!" Super je što ovdje ne znaš tko su ljudi iza nicknameova, cime se bave, kakvu pozadinu imaju... Recimo eventualna kleveta se moze dokazati iskljucivo privatnom tuzbom, dok je lažno predstavljanje i krađa identiteta krivično djelo. Al eto... Obdžekšn što bi rekli na teveju!
2016 03 22
Slučaj je, Brdašce, što gospon ne voli Modesti Blejz :')
2016 03 22
Wex, ne smiješ oglasiti lot za 30 kn, a zatim u oglasu navesti da je pojedinačna cijena artikla tolika. U oglasu skupnu cijenu za sve artikle! U protivnom će ti a) pobrisati oglas, b) gospon će te tuži!
2016 03 22
Big like! 😇
2016 06 01
Pa broj i veličinu, očito, mislim, ono. ,:) x-)
2017 02 14
Bravo Brdo, zaboravila sam na ovu temu.
2017 11 19
Brdo-zahvaljujem!
2017 11 21
Trol profil - Krpice1204 Ima dosta tih žena koje trolaju da će nešto kupiti pa te zavlače, pa traže broj da se nađete, pa kad se trebate naći se ne pojave, pa jave da bi neki drugi dan, pa opet ne mogu.-.i tako unedogled.
2018 12 23
Pozz...nisam nasla temu ni otvarala novu ali necete zamjerit ako tu pitam... Profil nema nist objavljeno no jedan artikl ima dvadesetak pozotivnih povratnih info.. Nudi mi parfeme za zamjenu? Kratko sam ma krpicama ...pa pokusavam lovit😉.. Prvo mi tesko opec procjenit jel fejk nije...kuzite ne?? Jesam bezveze sumnjicava🙂 Hvala puno
2019 04 01
1 2 3 4 5 6 7 8