Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Slobodno vrijeme i hobiji /

Putovanja, odmori /

Najjeftinija putovanja

bok cure, jel itko ikad ugovorio neki aranzman preko fb stranice najjeftinija putovanja?neki aranzmani su toliko jeftini da smrde na prevaru
2015 08 04
i mene isto zanima,imaju odličnih ponuda [:kesi]
2015 08 04
Ja se upravo vratila sa Santorinija [:smije] Caka je u tome da oni na stranici nađu jeftine avio karte i smještaj za određeni termin. Sama moraš sve rezervirati, platiti i organizirati. Oni nisu agencija, niti išta ide preko njih, sve uplaćuješ direkt hotelu i aviokompaniji. +moraš računati na dodatne troškove prijevoza do zračne luke (jer su uglavnom karte iz manjih luka..tipa Zadar, Venecija..) i na potrošnju u samom odredištu jer je uglavnom samo smještaj (+eventualno doručak) u cijeni
2015 08 04
Oni nisu agencija, vec samo dobivaju odredeni postotak novaca kada preporuce neki hotel i sl. Sve stranice koje objavljuju su legitimne tako da nije nikakva prevara. Bon voyage!
2015 08 04
Preporucila bi vam agenciju jungle tribe, cijene su im dosta nize od ostalih agencija [:smijesi]
2015 08 04
jeje ja isto preporučam jungle tribe, već 2 puta putovala i odlični su, a i cijene su pristupačne [:smijesi] [:smijesi]
2015 08 04
Jao taj lik je takva skica... radije nemojte imati posla s njim [:smije] [:smije] Sve je legitimno da.. ali nisu nikakva agencija, a na netu mozete i sami naci sve to.. Dakle dajete mu novac prakticki za nista. [:smijesi]
2015 08 06