Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljubav, obitelj, djeca, psihologija /

Za buduće mame /

Carski rez u Petrovoj - novija iskustva

Da li ima mamica s novijim vijestima iz Petrove vezano za carski rez. Naime zanima me na koji način sada šivaju i koji dan od poroda otpuštaju doma, naravno ukoliko je sve uredu. Ovo mi je 4.carski (na žalost zbog zdravstvenih razloga) i sva tri su bila sasvim drugačija s obzirom da je između svakog razlika 4 godine. Čula sam za sistem šivanja na Sv.Duhu pa vanjski sloj kože ne šivaju nego lijepe nekim flasterom koji se ubrzo skida i navodno cure puštaju kući već 4.dan od poroda. Zato me zanima ima li kakvih novica u Petrovoj [:zaljubljen] Hvala i oprostite na dugačkom postu [:sramezljiv]
2015 08 16
nitko [:tuzan] ???
2015 08 16
Četvrto dijete? Čestitam gospođo, nije vama lako! [:smijesi] [:smije]
2015 08 16
Hvala [:hihot] , ma nama ženama ništa nije teško [:zaljubljen] . Ja bih što prije doma iz bolnice nakon poroda, a čula sam da u drugim bolnicama idu ranije nego je to bilo prije 4god. Pa me zanimaju iskustva. E kad bi se netko javio s odgovorom [:zaljubljen]
2015 08 16
Draga Noema prekrasne ste mi riječi rekli,divni ste i od srca vam hvala i ne mogu vam opisati koliko ste me usrećili. Hvala vam na čestitkama mila [:zaljubljen] , inače oduševljena sam Petrovom i osobljem, zaista sve naj naj naaaaaj [:zaljubljen] [:poljubac]
2015 08 17