Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljepota, stil, zdravlje /

Moda /

Haljina bez naramenica, ili ipak..?

Kao što su cure rekle, mogu se kupiti silikonske trakice i odi kod krojačice da ih ušije na gornji dio, zalijepe se za kožu i haljina ne mrda [:kesi]
2015 08 18
i nije mi ova haljina za dodavanje icega, bretela, rukavica niceg..izgubi svu car time. a ove naramenice kofol nevidljive, bemti ko da se selotejpom oblijepila [:znoji]
2015 08 18
gogo391 me preduhitrila sa fotkom [:hihot] postoji ona "guma" koja s lijepi na kožu a ušije se u haljinu, da drži. ne znam je li to tko spomenuo [:kesi]
2015 08 18
uzmi u obzir znojenje, ako si sklona tome svi ovi savijeti od cura ti padaju u vodu jer silikon jos bolje sklizne cim se malo uznojis. znam iz iskustva jer kad je malo zesci ples leda i dekolte su mi mokri..pa pa ''korzet'' [:hihot]
2015 08 18
Ako baš hoćeš bretele koje se daju i skinuti, ima onih s cirkonićima i tako svašta nešto. Osobno, radije podnesem "nevidljive bretele" nego da mi djevojke vrludaju. No, opet, ja rijetko nosim išta ez naramenica baš iz razloga da "girls do not go wild". [:sramezljiv]
2015 08 18
evo ja sam u ovu subotu kuma isto...imam haljinu kao i ti ,bez naramenica...ali uz moju haljinu su došle posebno naramenice,kao od grudnjaka u istoj boji haljine...planiram ih staviti tek kad se plesnjak zalaufa [:smije] ...ako mi i onda budu trebale [:smijesi]
2015 08 18
1 2