Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Njega tijela, ljepota, kozmetika /

Njega lica /

pristici po čelu..

cure pliz pomagajtee [:smijesi] inace imam cisto lice, nikad nisam imala problema s tenom.. no ovo ljeto mi je čelo koma postalo, imam sitne pristice i onako na dodir mi je dosta hrapavo i suho čelo.. neznam sto da radim, koja krema bi mi mogla pomoc? [:place] [:place]
2015 08 28
Probaj mazati sa bepanthen masti, cca 40 kn u ljekarni i ne ide na recept, meni uvijek pomogne. Ili ako to ne pomogne eventualno melem, nevenova mast i sl. [:smijesi]
2015 08 28
ulje čajevca, par kapi lagano pomiješaš sa kapljicom vode, da se lagano razrijedi i s tim si mažeš čelo, meni je pomoglo :)
2015 08 28
Octenisept-provjerEno ucinkovito i brzo
2015 08 28
Tak su i meni izbili...to ti je od znoja, ja si mažem sa sudocremom
2015 08 28
curee puno vam hvalaa [:smijesi] [:smijesi]
2015 08 28
Prije cca mjesec dana počela sam koristiti klindamicin losion, ljekarnica ga mješa, 30 kn košta, lice mi je bilo koma, puno ljubičastih točkica i već nakon tjedan dana korištenja veće točke su se povukle, nakon mjesec dana lice čisto bez i jednog ožiljka ili točkice, koristi se 2 puta na dan, ujutro i navečer, staviti malo na vaticu i očistito lice :) mene i prijateljicu je preporodilo [:zaljubljen]
2015 08 29
Garamycin 3xdnevno 7 dana.
2015 08 29
klindamicin losion - jako isušuje kožu jer ima visok postotak alkohola, i nemoj ga koristiti dva puta dnevno. Koristim ga vec 8 godina i vjeruj mi jako ce ti se isusiti lice. Prvenstveno sam ga koristila kao i ti 2 puta dnevno dok mi se nije počelo ljuštiti lice jer je bilo presuho, nakon toga sam prestala i samo jednom dnevno a sada nakon toliko razdoblja je dovoljno i jednom tjedno koza mi je i dalje super, on je prvenstveno za isusivanje pristica.. I jos nesta, osobe koje imaju osjetljivu kožu baš ne preporučam jerje jako jak i zna peći kad se stavi, tako sam ja imala na početku ili kad sam znala praviti pauze po koji mjesec [:kesi]
2015 08 29
I da ide ti i na recept i onda kosta 0 kuna, ja sam to davno otkrila kad je doktorica preporučila. Al ja koristim dvije otopine jednu sa r .. resoci.. nesto ne znam kak se zove, i s njom prvo čistim a klindamicin stavljam samo ako imam negdje neku ili kritično područje da isusi :) Nadam se da sam pomogla
2015 08 29