Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Svakodnevica /

Dom /

Nepozvani gosti

U zadnjih par dana imam najezdu nepozvanih gosti u stanu [:boji] ..mali paukići su se odlučili useliti u moj dom .i to bez pitanja [:hihot] [:ljut] Crna i zelena osmonoga ekipa dočekuje me ispod dekice, pored jastuka, u papučama, u rukavu jakne [:vrti] [:boji] Vrhunac je bio jutros..šminkam se i krajičkom oka skužim da mi se nešto spušta pored glave..kad ono mali crni banditos se spušta laganini sa stropa. [:ljut] Gad mali... [:hihot] E sad pitanje je kako se najbezbolnije riješiti nepozvanih gosti? [:tuzan] Ima li koja čarobna biljka koja ih tjera, pa da ju stavim na prozor? [slika:2856e95c-003a-4cef-a179-a96c18f76a85]
2015 09 08
Uh ne bih ti bila u kozi ... JER SE JAKO JAKO BOJIM PAUKOVA .. a sto ih tjera to ne znam [:boji]
2015 09 08
Dora..valjda im smeta kiša pa su odlučili ući na suho i toplo [:hihot] Bojim ih se i ja, ali mi ih je bad ubijati (pogotovo one xxl mrcine) [:boji] [:boji] [:boji]
2015 09 08
za početak, daj ih sve meni [:smije] moja paučica je do neki dan bila na zavjesi, ali se preselila dok je skužila da je preburno živjeti na mjestu koje se svaki dan trese [:hihot]
2015 09 08
bar nema komaraca
2015 09 08
Ana smo dođi i sve si ih pofuraj doma. [:boji] btw mijenjam pauke za komarce. Tko je za zamjenu? [:hihot]
2015 09 08
ja muku mučim s mravcima! -.- Ništa ne pomaže, sve sam isprobala [:place] [:hihot]
2015 09 08
ja ti mogu isfurat jedino noćnih leptira [:hihot]
2015 09 08
Hvala, njima sam objavila rat prošle godine. [:hihot] Sad ih Ezri (ćuko) lovi ako lete dovoljno nisko [:smije]
2015 09 08
kod menen najezda simsirovih moljaca
2015 09 08
Andrea za moljce mi je odlična ona naljepnica od raida (ak sam dobro zapamtila)..piše da je za kuh.elemente..al eto pokazala se odlična i za ulov po drugim prostorijama.
2015 09 08
marijazg, mravci provjereno bježe glavom bez obzira dok ih posipaš sa solju i bejbi puderom :)
2015 09 08
Ja ,inače,živim u sretnom suživotu s paucima (korisne su to životinjice),ali kad se previše razulare,onda ih usisam i stresem iz vrećice negdje van.
2015 09 08
Newenter i mi smo do nedavno imali sretan suživot s onim tankonogim muholovcima [:hihot] Al ovo su neki čudni mesnati scary pauci [:boji] Bojim se da se ne počnu gnijezditi po skrivenim kutevima [:vrti]
2015 09 08
e imam ja komaraca ako ti treba da nahranis te male bestije [:hihot] zanimljivo mi to sto navece udju unutra, ja zatvorim ona mrezasta vrata preko noci i ujutro ih nadjem sve na toj mrezi cekaju da otvorim i svi izadju van, i tako svaki dan [:hihot]
2015 09 08
1 2 3