Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Svakodnevica /

Dom /

Montazna kuća, iskustva

Eto, dragi i ja razmatramo i tu mogucnost. Osobno, ne znam nikoga tko ima montaznu kucu pa ni nemam iskustava s njom. Ima li je koja od vas i kakva su vasa iskustva?
2015 09 14
mene isto zanima kakva su vam iskustva s njom
2015 09 14
Možda ne bi trebala upasti u temu jer nemam montažnu, ALI imam zidanu prema nacrtu Marlesove montažne! Ono na što se oduševe svi naši rođaci i prijatelji kad uđu kod nas je njena funkcionalnost! Zaista korisno je iskorišten svaki milimetar prostora, sve je na svom mjestu, nema nepotrebnih hodnika i nišica što je slučaj kod mnogih koji su sami pravili skice što i kako napraviti! 140 kvadrata savršeno isplaniranog prostora, što nitko ne bi rekao dok stoji ispred ulaznih vrata...
2015 09 14
Hvala puno.
2015 09 14
Da li bi vam bio problem raspitati se o vlazi te stetocinama tipa miseva termita i to?
2015 09 14
Nema termita bez brige [:hihot] .Sva je drvena građa premazana zaštitnim sredstvima za kaj sve već treba. Nema vlage jer je izolacija odlična,a miš ti jedino može ući kroz otvorena vrata u kuću,no neće ti "pojesti" samo zato jer nije zidana kuća.. Termiti nagrizaju temelje (drvene),a kod nas su temelji betonski... Ako trebaš još kaj budem se raspitala..
2015 09 14
Ma mi zapravo mislimo raditi dolje betonsku konobu i kotlovnicu pa gore na toj ploci kucu. Citala sam na blogu moja kucica ili kucica da je on imao velikih problema s misevima. Nadam se da je to iznimka jer je kuca napravljena sama u polju
2015 09 14