Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Dom /

Fauna /

tablet od 13 dolara??

nasla na ebayu android tablete za 13/14 dolara, vrijedi li to icemu ili je neki trik?
2015 09 17
Ako zvuci predobro da bi bilo istina.. znas dalje. :D Jedino ako su kineske marke, njihovi se primjerice mobiteli pojavljuju kod nas na trzistu, neka xy marka. Frend kupio jer mu je hitno trebao bilo kakav mob. Bio je dobar. Prvih tjedan dana. :D
2015 09 17
Koliko para toliko muzike
2015 09 17
ja sam isto kupila na ebayu kineski mob za 40 dolara, mega veliki zaslon , ma na izgled bolji od ajfona sestice al slika uzas, i riknuo kroz mjesec dana. sam od sebe. i platila popravak vise nego sto sam platila telefon [:kesi] [:place]
2015 09 17
i moj buraz je također kupio mob za nekih 200kn malo više, i radio je doslovno mjesec dana..neki android, novi otključan na sve mreze, izgledom kao S4 i nakon tih mj dana je samo pocrnio ekran i to je to bilo. tako da, zaista vrijedi ono - Koliko para, toliko muzike! [:kesi]
2015 09 18
moj momak si je bio kod nas kupio neki meanit dual sim smartphone za 400kn i traje već godinu dana [:kesi]
2015 09 18