Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljubav, obitelj, djeca, psihologija /

O djeci /

Pomoć oko snižavanje temperature...

Da, to znam. Mala je uzela 8 ml Ibuprofena (22 kg) u tri navrata danas, nadam se da više neće trebati do pred jutro! A u međuvremenu smo tuširali, to je odlično, spustimo temperaturu za gotovo jedan stupanj, ali jedino nije baš trajno!
2015 09 27
ma moze doci u doticaj s kozom ....ja sam svojima stavljala u carapice i stvarno djeluje [:smijesi]
2015 09 27
Isprobala odmah! Čini se dobra stvar! Curka se odmah i iznojila, to je dobro jel?
2015 09 27
Preporucila bih tusiranje mlakom vodom svakako. Ne precesto, u razmaku od svakih nekoliko sati. Inace ovo sto su vec rekle zene, paracetamol i ibubrofen. Mmrkojev- nece dobiti upalu pluca od tusiranja ne brinite. [:smijesi] [:kesi] [:smije]
2015 09 27
Hvala! Ne mislim da može od tuširanja navući upalu, ali ako u prostoriji nije dovoljno toplo...
2015 09 27
vezano za tusiranje samo sam htjela reci da je nepotrebno tusirati mlakom vodom. moze se napraviti sasvim normalna topla kupka jer je voda definitnitivno nize temperature od djeteta koje ima vrucicu. mnogi roditelji tako grijese da tusiraju djecu hladnijom vodom, to samo moze pogorsati. a vezano za temperaturu prostorije, ako je hladnije dakako ces izbjegavati [:smijesi] nadam se da sam 'pomogla [:smijesi]
2015 09 27
malo medicinskog alkohola namazi po tijelu..moze samo i na prsa [:smijesi]
2015 09 27
Alkohol je vrlo efektan u snižavanju temperature, ali isto tako kroz kozu ulazi u krvotok, dalje je sve jasno... [:vrti]
2015 09 27
Hvala svima! Pomogle ste savjetima! [:poljubac] [:poljubac] [:poljubac]
2015 09 28
1 2