Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Ideje /

sto vas zivcira na krpicama najvise?

hej curke.....sto vam najvise smeta kod korisnika ovdje?? evo ja cu zapoceti.....3 stvari samo imam...za sada...hehe 1-zasto kad posaljem upit, cura odmah daje svoje podatke....i onda daje nautralnu jer odustajem od kupnje....ajme meni....samo sam pitala za velicinu jer tamo ne pise...i onda odmah daje podatke za uplatu....ono, wtf? [:sokiran] 2-javim se za neki artikl i dva tjedna proslo, odgovora nema...kad ono, aktivna cura bila prije 3 sata, 1 dan, 20 min i slicno....ok, ako imas previse poruka pa ne stignes, kuzim....ali...u ta dva tjedna da nisi uspjela odg...haj dobro....nije frka, samo me ziciraju takve.....moj ne odgovor je najduze trajao dva dana zbog selidbe....evo danas dosla na krpice nakon ta dva dana i vec sam pola sata tu i odgovaram svakoj curki a 53 poruke imala u inboxu......ja nakon dva dana tako, a ova nakon dva tjedna nista.... ajmo sad vas poslusat :))
2015 10 07
Par puta sam se javila za jedne stikle iz bershke i ženska sr uredno prijavila, ali meni na poruke nije htjela odgovoriti kao da ih ne želi prodati [:hihot] [:hihot]
2015 10 07
Nejavljanje o odustajanju, i kad je netko toliko nepismen, mislim ono.. razumijem da ne paze svi na to, ne pazim ni ja u nekoj mjeri, ali govorim o onom bezobraznoj nepismenosti, tipa: "jab ovo kupila oš mi dat još majcu uz to paću je kupt" [:frustriran] [:boji] [:boji] [:boji]
2015 10 07
Više me ništ ne živcira , nije vrijedno.... [:jezik] I blago tebi kad ti tolike cure pišu........sam kaj se ne poštekaju oko tvog ormara. [:smije] [:smije]
2015 10 07
..živcira me to što ne odgovaraju na upit, a uredno se prijavljuju..i najbitnije od svega poslije kukaju kako prodaja ne ide..pa kako će ići kada ne odgovaraš na upit.. [:frustriran]
2015 10 07
Adriana90 [:hihot] [:hihot] [:smije] [:smije] [:kesi] [:kesi]
2015 10 07
Kad me kupac ne dozivljava , par puta pitam za jednu stvar i vidim da je tu i danima me ignorira [:ljut] i onda bu kukala kak ne ide prodaja [:jezik]
2015 10 07
Definitivno najvise krivi tagovi. Bolesna san na to. A primjetila sam u zadnje vrime me isto tako zivcira ono "kopija identicna originalu".. Da preciziram,gledam neki dan na naslovnoj Airmaxice i iz aviona vidim.da nisu original,cijena jako blizu originalu [:frustriran] i naravno u opisu prva recenica "kopija identicna originalu" ..E PA NIJE!!! [:ljut] [:znoji] [:frustriran]
2015 10 07
Forum... najviše. [:smije]
2015 10 07
Uglavnom, ne odgovaranje na poruke,bilo da su me pitale za zamjenu,pa im ja odgovorila ( a one meni ne),bilo da bih ja nešto kupila,ali imam neko potpitanje o dimenzijama (jer ne piše),bilo da bih odmah kupila,ali nema odgovora ( a artikal stoji više od godinu dana ).Ne bih rekla da me baš živcira,ali mi nije jasno. [:tuzan]
2015 10 07
E da najvise me ljuti kad nesto nadem a ono zenskice nema od 2014 g halooo administratoru brisi neaktivne profile [:frustriran]
2015 10 07
..i ne ostavljanje povratne isto..pa zar je problem ostaviti povratnu nakon kupnje, prodaje, zamjene..možda nekome to ništa ne znači ali bilo bi ok..ili??? [:ljut]
2015 10 07
patrizija....kaj si mi se ti raspištoljila...... [:smije] [:smije] [:smije]
2015 10 07
i mene zivciraju cure koje ne odgovaraju na upite, a aktivne su..... mislim....hoces prodati ili neces prodati? Jer ja na kraju nadjem nesto drugo! I ako ti taj predmet nije vise na prodaji, u redu bi bilo odgovoriti, jer na kraju zavlacim sebe i druge, cekajuci odgovor. Ili ono, nema ih na krpicama neko vrijeme, pa kad ti se jave tocno po napisanom vidis da je to preko one stvari....i to na taj nacin da i ti osijetis [:frustriran] I zavlacenje za slanje...ja posaljem odmah, ako bas ne stignem onda drugi dan i naravno javim [:smijesi] sa isprikom [:smijesi] .Ali dobro, nisu svi isti [:sramezljiv]
2015 10 07
potpisujem ComeStai [:hihot] Zašto se ne bismo za promjenu zapitali što nas veseli na krpicama? [:kesi]
2015 10 07
1 2 3 4 5 ... 6