Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljepota, stil, zdravlje /

Moda /

Obuća iz Pull&Beara-jel valja?

Pozdrav , Zanima me kakve kvalitete je obuca iz Pull&Beara ili Bershke? Da li je udobno ili je smrt za noge? Zanima me za ravnu obucu, ne za stikle :)
2015 10 07
Osobno imam dosta obuće iz Bershke ( i štikle i ravne) i zadovoljna sam. Za Pull&Bear ne znam jer nisam imala ništa od obuće, ali su mi kvalitetom odjeće bolji od Bershke pa pretpostavljam da bi im i obuća trebala biti bolja i kvalitetnija.
2015 10 07
Možda nije mjerilo ali ja sma kupila prošle jeseni smeđe gležnjače koje su za 3mj izgledale ko da su stare 3godine!Odlijepile se i skroz su nekvalitetne. Imam jedne Bershka 2 godine i dalje su ko nove..e sad..možda sam samo naletila tako...
2015 10 07
kvaliteta nikako ne opravdava cijenu, to definitivno... preskupe a ne zaslužuju to [:smije] ... neke udobne, druge neudobne, kako naletiš i ovisi koji model kupiš, kako ti na "prvu legnu"....ako ne "legnu", ni neće... izgled ok, ali ostalo.... ok, ali ne super...
2015 10 07
Ovisi od modela do modela...Imala jedne cipele iz Bershke i čisti užas. Nedavno kupila gležnjače na petu i na prvu su mi se činile dosta udobne i tako i je, nisam požalila [:kesi]
2015 10 07
Hvala, znaci bershka ! :)
2015 10 08