Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljepota, stil, zdravlje /

Moda /

Kako bi nosile ovu jaknu?

Jednostavno, na što bi nosile osim na sve crno ovako, ja ne znam,uvijek ovako nosim na crne gležnjače sa punom petom? I kakva vam je uopće? [slika:69c3dc20-cc27-4873-9ea7-48d117e95b37]
2015 10 16
meni se baš sviđa. možeš i na ravne čizmice,ne mora biti puna peta..
2015 10 16
jakna je baš mladenačka i dobra. Meni se sviđa to asimetrično kopčanje na jednu stranu, a cif je dodatni IN detalj. Osim što izdužuje žensku siluetu (jer nije kratka) čini je i tanjom zbog remena i crne boje. Ja sam isto fan crne boje, te mi je ona potka i temelj svim ostalim detaljima u boji... Ja svoju kratku crnu jaknu uglavnom nosim sa svim ostalim crnim (čizme, cipele, torba, hlače, majice, košulje) ali imam cijelu hrpu nakita u boji (komplet od naušnica, prstena i ogrlica) koji mi pak idu uz hrpu pašmina u boji. Najradije su mi trenutno detalji u žutoj, tirkiznoj, pink i lila boji. A kad ne znam što bih onda uvijek imam dovoljno srebrnih đinđi za podignuti cijeli outfit... Jesam li što pomogla? [:kesi]
2015 10 16
Lako [:smijesi]
2015 10 16
Slažem se da je predobra,ali mislim da super ide i na sivo,maslinasto,crveno...makar je ,vjerojatno,najmoćnija na crnom.
2015 10 16
Crna jakna ide na sve, ostalo mijenjaš. Većinom si biram da su mi cipele i torba u sličnom tonu. Trapke se ne broje pod još jednu boju, one su više neutralne. (ili ja previše gledam emisiju sa stilistima na TLC-u) [:hihot]
2015 10 16
sve moguce boje uz crno
2015 10 16
Po meni jakna moze na sve osim trenirke , sve drugo mi odgovara.. Ako ces npr. Krem gleznjace a nemas takvu torbu stavis nekakav sal ili maramu u tom tonu i super..
2015 10 16
Ne znam zašto svi ponavljaju mantru *crno ide na sve* - meni ne. Drugo, ovo nije jakna nego kaputić dužine 90 cm, elegantan i već ima istaknutih detalja; na njega naprosto ne ide sve. O ukusima se ne raspravlja, istina; u ovom slučaju je INITIALSIM stavila fotke kombinacija koje su savršene u ovoj priči.
2015 10 16
Wizardica-osobno mislim da tu nije postavljeno konkretno pitanje pa je i odgovor takav, opcenit. Mislim da se vecina postova odnosi na to da takav kaputic nije za pidjamu i uggsice ili trenirku. Crno na crno osobno ne preferiram a ovisi koliko netko voli zarke boje, uzorke i stil pa da se poigra s tim. Da otvori bilo koji blog, ili stranice predvidjene bas za slaganje stilova i slike istog, dobila bi mogucnosti na lopate. A opet sve ovisi kakve apetite i stilove voli.
2015 10 16
bok harpo31 - pa pitala je cura na sto bi nosila - po meni na nešto sto je u tom stilu, a kako joj to fancy elegantan šminkerski kaputić, odgovaram kako se meni čini - on dužinom, krojem, detaljima diktira nesto jednostavno, minimalističko, elegantno i crno što i vizualno izdužuje figuru - po meni npr crna jakna ide na mnogo toga, ali ovaj kaputić ne; bilo bi šteta isfurati ga na nesto casual. Presladak je. Eto, meni se baš sviđaju kombinacije koje je linkala INITIALSIM [:smijesi]
2015 10 16
Naravno, taj boho ethnic, casual stil(tako bi ga ja opisala) vrlo popularan i jednostavan za kombinaciju jer manje vise svi imamo slicne artikle u ormarima. Ja opet volim boje, pa ako je vanjski dio crn, unutarnji bi radije da je u boji, od kariranog i pepita uzorka, koznih hlaca ili pencil suknja....auuuu...a opet nikakve stikle ne trebaju za to, jedne obicne kozne cizme ravnih peta...
2015 10 16
[slika:06dcd16a-26a4-44ba-bc59-51918e822b7e] [slika:e25bf84b-9a53-4544-88e8-9827838a3c38]
2015 10 16
da, uz prve skinny crvene tartan hlače mi paše i uz sve ovo drugo sto je INITIALSIM opet linkala [:kesi]
2015 10 16
na vjesalici ju sigurno nebi nosila :D
2015 10 16
1 2