Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Njega tijela, ljepota, kozmetika /

Šminka /

Pitanje o Rimmelu

Pozdrav cure [:smijesi] imam pitanjce, pa ako netko zna neka mi molim vas napiše [:smijesi] Znači zanima me u kojim točno Douglas parfumerijama (kojim poslovnicama) drže Rimmel šminku? Jer sam vidla na njihovoj web stranici da imaju Rimmel, ali recimo u Avenue Mall-u u Douglasu ga ne drže, a ne da mi se obilaziti okolo Douglase po Zagrebu i tražiti gdje imaju Rimmel [:kesi] Pa ako netko slučajno zna, pišite [:zaljubljen]
2015 10 31
U gorici ga imaju u robnoj kući [:hihot] za zg ne znam
2015 10 31
Mene zanima gdje se uopće može kupiti Rimmel? Samo u nekim Douglasima, ili postoji još negdje
2015 10 31
rekla bih u mulleru
2015 10 31
U kojoj točno robnoj kući? U gorici sam bila samo u centru na onom malom trgiću pa nemam pojma di je šta [:kesi] mislim da nema rimmela u mulleru, ja sam vidla samo u nami, al to je onako 20% asortimana i uglavnom boje i nijanse mi ne odgovaraju i nema recimo uopće ruževa i pudera u kamenu [:place]
2015 10 31
nekad je to bila mercator robna kuća, sad je konzum unutra, na glavnoj cesti u smjeru zg (crveno zdanje [:hihot] ) kod tuđmanovog parka
2015 10 31
Ok, hvala, budem valjda našla [:kesi] Ali ako netko slučajno zna gdje u Zagrebu ima Rimmela (ne mora nužno bit Douglas), javitee [:kesi]
2015 10 31
Bas sam i ja pomislila na tu stranicu. Ja sam bas nedavno narucivala i sve mi je odlicno doslo :)
2015 10 31
Vjerujem da sam ja vidla u Garden Mall-u u Douglasu, 90% sam sigurna i također mislim da ga ima i u Muller-u u Avenue Mall-u :)
2015 10 31
drzali su ga svojevremeno i u Nami robnoj kuci na trgu i na kvatricu
2015 10 31
Nama Kvatrić nema, bila sam neki dan
2015 10 31
Hvala curke :) U avenue mallu nema sif+gurno, u nami na kvatricu ima samo par stvari, ali nema ovo kaj ja trebam :( Budem skicnula u Garden Mall onda u Douglasu ili cu naruciti sa feel uniquea :)
2015 10 31
Bila danas u Mulleru, ne drže više Rimmel [:tuzan]
2015 10 31