Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Objave, novosti, komentari moderatora /

Nova verzija krpica

Pa hajmo i usporediti npr. budžet jednog ebaya na kojem radi jako, ali jako puno ljudi koji mogu stvarati red na tim stranicama. Da ne napominjem da ebay nema tagove, nego naziv. A ako se ne varam, tamo se ni ne smije pisati nešto što nije, a ne smije se ni ovdje. I opet se vraćamo na to da je ta platforma ipak malo veća, skuplja i sa većim ljudstvom no što su krpice.
2015 12 04
Napisah post pa mi pukla veza. OK, ne mozemo ebay i krpice uspoređivati, ali vlasnici ovdje ostvaruju veliki profit, a nisu omogućili jednu od osnovnih opcija - pretraživanje po bilo kojem kriteriju. Ne kuzim se u tehnički dio apsolutno, ali mislim da to treba reći - NEMA RJEŠENJA jer je česta vriska o krivom tagiranju - treba reći svima da se nista ne moze uciniti. I gotovo. Za usporedbu s youtube-om se ne slažem; tamo ni ne tražim npr v. westwood haljinu koju zelim kupiti/prodati, na ovakvim kupoprodajnim stranicama postoji način pretraživanja; ne znam kako, ali nekako je riješen jer na njima ovaj problem ne postoji.
2015 12 04
molim te da mi pošalješ linkove na te artikle koje ne možeš maknuti
2015 12 04
Bude mozda uskoro i aplikacija za mobitel? :D
2015 12 04
please za nas koji prodajemo i kupujemo dječju odjeću i obuću uredite veličine koje nedostaju za dječju odjeću nedostaju veličine: - 98 - 134 - 146 a i obuću bi mogli proširiti - dodati vel. bar 34 35 36 ... već je više puta isto traženo na forumu i puno bi nam pomoglo :)
2015 12 04
Ja sam kupila VIP uslugu i statistika stvarno ne radi....da ne spominjem da nemam nikakvu statistiku po artiklima da mogu vidjeti koliko pogleda ima i likeova...a to piše u uslugama da ima....
2015 12 04
Ajde rješi nešto za aplikaciju za mobitel, mislim da bi svima olakšalo i bilo puno jednostavnije. :)
2015 12 04
Mene zanima zašto već danima ne moigu staviti ni jedan oglas, a stalno pokušavam, a vidim da se istovremeno stalno objavljuju novi oglasi?
2015 12 04
Hoće pisati "Obutev" i kod nas?
2015 12 04
A sad stvarno, što učiniti, jel sigurnije sačekati da dobrovoljci prijeđu i pustiti u spontani proces ili se odmah prebaciti?
2015 12 04
Ja sam dobrovoljac, prelazim odmah cim mi daju priliku jer trenutno i ovako nemogu stavljat nove artikle pa mi sasvim svejedno sto ce biti u novoj verziji, nemam sto izgubit :D Sljedece... Slazem se sa curom koja je stranicu prije napisala da fale neke djecje velicine, pa bih i ja volila, molila da se nadodaju. Plus, ako bi se u odabiru ktegorija moglo nadodati jos ponesto tipa trenirke, mozda odvojit lotove ... Cisto da bude jasnije kod dodavanja i traženja novih artikala I da pitanje adminu Posto sam ja uzela ovo clanstvo i stvarno se potrudila da svoj profil dovedem u red za lakse snalazenje oko velicina djecje robice, dali cu u novoj verziji imat isti red ili cu sve morati raditi ispocetka? I dali mi se prebacuje clanstvo, posto sam ga tek nedavno produzila? Hvala
2015 12 04
mene samo zanima moze li se tekstualno ogranicenje u porukama ikako regulirati?
2015 12 04
Uljeshura lol sako, obrisala sam pa provjeri jel još vidiš artikle. Koliko znam, mobilna aplikacija je u fazi razvoja. U novoj verziji je upload dosta brži, neću ništa sugerirati nego sami odlučite o prelasku, ali unutar mjesec dana svi prelaze. Nove kategorije za dječju robicu smo već tražili odavno. Za članstvo ću sad i tebi annasc poslat mail tehničaru.
2015 12 04
Uljeshurice, pametno i mudro zboriš kao i uvijek - o bitnim stvarima na stranici. O tome baš govorim - ograničenje na 5 tagova, wtf...? Samo će biti na gubitku oni koji pravilno tagiraju, ne razumijem zašto uopće uvode to, a da će overtagging opet biti izvor silnih problema, suvišno je i govoriti. Nekim filterom je to trebalo riješiti i pomoći korisnicima da brzo i jednostavno nađu traženi predmet. That's the point.
2015 12 04
obrisano Vlasnica stranice je odlučila o ograničenju broja tagova, jer kao što ćete uskoro vidjeti, tagovi će pisati pokraj fotke i da ih ima sedamdesetak kao kod nekih, ne bi bilo baš nikako.
2015 12 04
1 2 ... 6 7 8 9 10 11 12 ... 29