Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Njega tijela, ljepota, kozmetika /

Njega kose /

Olaplex za kućnu upotrebu

da li je netko to koristio doma i kakvi su rezultati?...i naravno, gdje kupiti,koja je cijena? Kosa mi je dosta uništena od pramenova i moram je hitno oporaviti pa me zanima sve u vezi Olaplexa jer mi se čini odličan
2015 12 07
I mene zanima hahah kosa mi je slama...
2015 12 07
meni ispalo bacen novac. dobra maska cudo cini. ovo? nula bodova.
2015 12 07
@cipelitza, doma si sama radila ili u salonu?
2015 12 07
nisam probala, ali sam od nekog uvjerenja da je to bacanje novaca, 15 godina se farbam u plavo, pa nisam baš siguran da bi mi tretman učinio čuda... kao što kaže cipelitza dobra maska čini čuda, imam masku od Tocco Magico i odlična je :)
2015 12 07
u salonu. prvo, nikako mi se nije svidio miris. zestoko baca na babski parfem. drugo, ucinak ko i ucinak svega drugog, maske ili ampule uz profi ruku kad te fenira, stvarno nista spektakularno. jos ako bacis i sisanje, naravno da ces na prvu bit odusevljen. no, prvo sljedece pranje i cica mica gotova je prica. nema dugotrajnog ucinka, kosa nitje ljepsa nit je zdravija, sluzi samo ko utjeha za sve koji se blajhaju da su si kosu zastitili i nahranili. nazalost, nis od toga. drugarica platila farbanje kose do guze iz tamnosmedje u platinasto. uz olapleks. izaslo jo oko 1200kn. nije drzalo ni par pranja, kosa ko metla nakon prvog.
2015 12 07
probala i ništa ne valja, u salonu, totalno bacanje love ....
2015 12 07
uff,a baš sam se ponadala...moram je nekako oporaviti
2015 12 07
Macadamia ulje i MASKA, moze i Morroccan, kako tko voli, ja se u TO kunem :) Imam kosu koju peglam svako pranje, i izgleda kao s reklame. I jos prije nego je operem stavim kokosovo ulje(ili neko koje imam doma, bademovo) OBILNO, drzim par sati dok radim nesto drugo pa operem dvaputa samponom. Probaj :) A za Macadamia masku imas temu na Forum.hr-u pa pogledaj :)
2015 12 07
ma nije ni ko bolja maska, tipa makadamije, koja meni jako odgovara na suhu i kovrcavu kosu. niti to.
2015 12 07
morroccan ulje koristim za vrhove ali baš ne vidim neki pomak,koristila sam i maskuu od kokosa tj.kupila kokosovo ulje,držala i po 8h dok sam doma i tako par mjeseci pa ništa....također radila i masku med,maslinovo ulje i jaje...ništa...e,sad,da nisam to sve radila možda bi bila još gora nego sad ali gornji sloj (vanjski) kose mi je slama slama...unutarnji je ok ali vanjski gdje su pramenovi-katastrofa živa...ako je bar malo ne prođem peglom (što izbjegavam ali mi nema druge) izgledam fakat ko metla...nemam problema sa cvjetanjem vrhova ali je slamasta skroz...
2015 12 07
mrokanac ni meni nis ne radi. ko da nista nisam stavila na kosu. kokosovo ulje mi je super. al nema do makadamije. velim, individualno je, moja kosa je gusta, suha, kovrcava i debelih vlasi. olaplex je zali boze. kamilica u usporedbi s rajnglom sarmi. eto, slikovito :D
2015 12 07
hahaha...dobro si to opisala... :-) a,niš...bum onda probala makadamiju...fala svima..i ako netko ima još nekih prijedloga kako da je oporavim neka samo piše...
2015 12 07