Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Ideje /

Darivanje, pokloni, obradujmo jedni druge!!!

Prosle godine bila je tema na forumu u kojoj su djevojke pisale što bih željele/što im treba za Božić pa smo jedna drugu besplatno darivale. Ja sam (npr.) obradovala nekoliko cura s lakom, ružom i jednu djevojku s hranom (u biti, mislim da je bila majka s djecom). Pa, da nastavimo tradiciju. Napisite sto zelite, mozda vam netko ispuni tu želju. [:poljubac] [:poljubac]
2015 12 11
U slučaju da postoji već tema, neka netko stavi link. Pa cu obrisati svoju. Hvala
2015 12 11
Hrckica bubba nije mislila na to darivanje, nego je prosle godine bila ptvorena tema gdje bi svatko mogao napisati sto mu treba ne znam, carapice, kuhaca, nemam pojma i ako je to netko od krpicarki imao, poslao bi osobi, i tako :) jesi na to mislila bubba?
2015 12 11
Pratim :)
2015 12 11
pretpostavljam da je na to mislila, ali ta tema nije bas najbolje zavrsila. bilo je nekoliko cura koje su kukale da nemaju sta za jest i dosta cura im je slalo svasta, a na kraju se saznalo da im uopce nije lose i da im nista u zivotu ne fali :)
2015 12 11
Nisam vidjela tu staru temu, ali zašto bi se ova nova uopće bazirala na kukanju i koliko tko ima. Ako je netko voljan pokloniti, neka pokloni bez obzira na imovinsko stanje. Ako netko želi poklanjati samo potrebitima, mislim da ima boljih mjesta za to.
2015 12 11
ako je to te gladne cure razveselilo, meni osobno to ne smeta, i sama cesto saljem hranu i slicno, saljem u dobroj namjeri, nemam osjecaj da me neko prevario i ako me "prevario". Sigurna da se nekome i pomoglo. Konkretno i nije bilo samo stvari pomoci, bilo je stavr medusobne solidarnosti, ako nekome treba igracka za djete, ja imam viska zasto neb poslala?
2015 12 11
Popisujem Hanami, ona je sazela sto sam ja na dugo i na siroko :)
2015 12 11
Labamba na to sam mislila. Hvala ti. Ja nisam ultra bogata, ali mogu odvojiti jedan lak, ruž, čarape, paštetu, rižu ili slično. Eto pišite što želite, rado ću nekoga darivati.
2015 12 11
I ja bi sudjelovala, sigurno imam doma stvari koje ne nosim, a nekog bi razveselile
2015 12 11
Iskreno se nadam da ce se netko javiti. Ima nas par koje smo voljne obradovati nekoga. Bas me veselite, djevojke.
2015 12 11
znači priča je išla ovako prošle godine a funkcionirala je, ja imam/dajem _________, a željela bih__________________
2015 12 11
Labamba sto ti zelis?
2015 12 11
odlična tema,evo i sama sam u potrebi tražiti ako netko ima muške tenisice ,buce br.40 roba vel 15 god.skafander za 8g. za dečka,slobodno može i zamjena s mog profila,ako netko ima bila bih jako zahvalna. :
2015 12 11
Champion, ja na zalost nemam djece, a nosim broj 26,37. Zelis li nesto za sebe? Lak, nekakvo sjenilo, ogrlicu?
2015 12 11
1 2 3