Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Njega tijela, ljepota, kozmetika /

Njega lica /

Dijamantna mikrodermoabrazija

Pozdrav ja sam radila mikrodermoabraziju kod kirurga, jednom, to je dosta dobro, vidi se razlika ali je i skupo.To rade o sobe koje imaju dosta ožiljaka po licu, ja ne bih savjetovala kozmetičare a važno je da se to ne smije raditi dok god imate crvenilo i upalne procese po licu.
2016 01 06
upalnih nemam, al zato imam crvenilo na licu što sam upravo tim tretmanom i htjela ukloniti
2016 01 06
bila sam danas na prvom tretmanu.. sam tretman je bio bezbolan, zapravo čak i ugodan... radila mi je viša medicinska sestra koja se dosta razumije u kožu i te stvari, sve mi je lijepo objasnila i ugodno sam iznenađena njezinom ljubaznošću :) u cijenu nije uključena neka "frekvencija" ali mi je svejedno radila jer je vidjela da je potrebna na nekim mjestima.. nakon tretmana mi je stavila masku koju sam držala 20 min i nakon toga 10 min masaže lica s kremom ^^ meni je bilo odlično, ugodno, opuštajuće, a crvenilo mi se je vidljivo odmah smanjilo... ja sam jako zadovoljna ^^
2016 01 09
1 2