Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Slobodno vrijeme i hobiji /

Putovanja, odmori /

Lijepi nas jadran- Gdje na ljetovanje?

ej cure, imam pitanje? dalmatinke i sve koje volite nase more ;) Gdje na ljetovanje ? Moze neki savjet, malo bi ove godine otkrivali bisere i cari naseg jadrana pa najbolje pitati iz prve ruke... (inace ljetujem u starigrad paklenici) ali posto smo vec sve istrazili u tom dijelu i okolici isli bi juznije, od Murtera prema dole, ako tko zna sto posjetiti, sto je vrijedno vidjeti, na kojoj plazi stati i okupati se, ja vas molim da podjelite :) ili ako ima tko od vas kakav dobar apartman za iznajmiti ili kucu po privlacnoj cijeni rado bi pogledala, sto znaci dobar- lokacija ili do mora ili dobar pogled, mirnije nesto, ili kuca pa da nudite kakav brodic u najam uz to, hvala vam puno vrijeme najma 1.07-1.08
2016 01 12
Ako mene pitaš Prvić Šepurina je raj na zemlji...mali otočić koji je udaljen 5 minuta brodom od Vodica..plaza prekrasna,na otoku je zabranjeno bilo kakvim motornim vozilima...mir,tišina..a ako ti padne napamet vreva u Vodicama si za 5 minuta..
2016 01 12
hvala na prijedlogu, budem malo pogledala- ali voljela bi ako ima tko u ponudi kakav brodic za najam, kucu, apartman...
2016 01 12
Stari grad na Hvaru:) moje omiljeno mjesto..ljetujem tamo godinama i mjesto je prekrasno kao i cijeli otok na kojem ima mnostvo izvornih dalmatinskih sela, malih mjesta i divnih plazica za istraziti! Hvar jednostavno treba doziviti :)
2016 01 12
Imam i apartman pa ako vas zanima javite mi se :)
2016 01 12
Stari grad nema plazu, nemas se gdje okupati osim na lanterni . Treba ti auto i min 25 min autom do prve pristojne plaze.
2016 01 13
Za miran odmor preporucujem neku ox uvala na Visu. Apartmani su povoljni, restorani duplo jeftiniji od Zg. More savrseno cisto....
2016 01 13
I juzna strana Hvara je predivna za odmor. Ako imate pitanja, posaljite poruku
2016 01 13
meni je cijela makarska rivijera predivna :)
2016 01 13
ima jos tko kakav prijedlog, ponudu kakvog apartmana? ili kuce sa bazenom? ili nesto slicno?
2016 01 13
Lopar, otok Rab.. predivno! :)
2016 02 17