Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljepota, stil, zdravlje /

Zdravlje /

Stomatolozi plaćanja

piše i kod moga koliko kaj dođe.imaš li dopunsko?ja imam i moj je preko hazzoa.
2016 01 20
da da i dopunsko imam
2016 01 20
jedino ako se ne varam vađenje zuba je besplatno
2016 01 20
E ne znam onda.Ja sam davno jednom platila vađenje zuba,ali to je bilo kod privatnice i žena ne radi preko hzzo,ali žena je mrak.Bila bi kod nje čak,ali *ebiga bankrotirala bi. Mjenjaj zubara,ja sam ih par promijenila i ovaj kojeg imam je super.
2016 01 20
e fala Saro,super dođe, ma svakako ,već sam ja njih dosta promijenila ali me uvijek zatece plaćanje ,morati ću bolje istraziti :))
2016 01 20
čišćenje kamenca rade dva puta godišnje bez naplate
2016 01 20
I lokalna anestezija je besplatna -.- Drugi put ću isprintat zakone i pravilnike i donijet mu to, pa nek mi naplati :D
2016 01 20
Hanna vec sam to 2 puta radila..tj na 2 zuba..i nikada injekciju nisam dobila prilikom "vadenja" zivaca..jer su u pitanju kutnjaci koji imaju vise kanala.. I to ne boli ni malo..jer lijek za umrtvljavanje drzis odredeno vrijeme..tada ide prvo ciscenje...na kojem se ustanovi..koji kanalici su jos zivi..pa opet lijek..itd.. Naravno dok to provjerava..radi njezno..i pita stalno jel boli..jer ako ti nije mrtav zivac..kada dotakne boli naravno..ali trenutno.. Poslije toga moze sa njim sto hoce..jer je to "mrtav" zub.. Ovisi i o zubaru..koliko dobro zna svoj posao.. Uostalom..pa nece ti vadit zivac..ako nije mrtav..a to ne boli.
2016 01 20
Moj stomatolog mi je svaki put uredno dao racun. Inace bez njega ne bi kroz vrata izasla. Zadnja 2mjeseca nisan imala dopunsko i bilo mi je muka ic kod njega radi para a zubi su mi bili koma. Svaki put san dobila inekciju. Koja.mi nije naplacena Vadenje zivca - 20kn Plomba bijela - 10 kn Ciscenje kamenca besplatno. Sokirana !!!!
2016 01 20
Nisam skuzila jer se injekcija naplacuje ili ne? Jer moja mi nikad ne daje injekcije,a nije bas njezna
2016 01 21
Moja mama i ja smo kod iste zubarice... Ja zbunjena totalno... Njoj recimo ne naplacuje prednja 4 zuba, meni da... Vadjenje ne naplacuje nikome... Zamjena plombe ja 50-100 kn,ovisno o velicini,a majka nis... Isal frend kod nje, koji privremeno radi u svici, sto je nekako doslo na temu razgovora...njemu 200 kn po zubu,a svi smo preko hzzoa... Btw.. Racun nikakav nikad nisam dobila... Al dobra je... A prije nje promijenila par zubara koji mi upropastili po zub,dva svaki... Tak da ne znam dal da ostanem kod nje il da trazim dalje..:(
2016 01 21
Ako je mama u mirovini,možda zato.Opet dopunsko ako nemaš onda se plaća nešto kaj točno ne znam.
2016 01 21
ines, prema ovoj "košarici" i pravilnicima koje sam iskopala još, lokalna anestezija i sprej onaj šta kao umrtvi se ne naplaćuju. E sad, kaže moj da to ide po procjeni zubara jel treba...ali ono, svatko ima različitu toleranciju boli. Mom tati recimo po živcu radi normalno, on ne bekne ni slova. A ja sam popravljala površinski samo zub i počela sam plakat od bolova. Guska od 25 god je plakala kod zubara :D Još su se oba zubara u ordinaciji čudila kak me to boli tak jako. Tak da te subjektivne procjene on može sljedeći put mačku o rep, dolazim sa isprintanim ovim popisom i zakonom :D
2016 01 21
Meni je moj super jer je i sam imao problema sa zubima i zna kako može boliti,pa se ne isčuđava ko neki kad se sva stisnem i preznojavam na stolici.Već kad vidi koji zub popravlja i zna da bi mogao boliti onda samo kaže ako želiš dat ću anesteziju jer bi moglo boljeti.
2016 01 21
To je jedino doktor kojeg se bojim lol. Radije bi ginekologici otisla 15 x nego zubaru. a mislim ak vidis da me boli,ono stiscem stolicu onda daj aneseziju.njoj je u interesu da se vratim.
2016 01 21