Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Slobodno vrijeme i hobiji /

Putovanja, odmori /

Rim :3 iskustva

Drage moje 💜 Planiram odlazak u Rim. Zanimaju me vasa iskustva. Sta vam se svidjelo? Kakve su cijene? Na sta paziti? ste jele pizzu? Haha bilo šta. Slušam, slušam :3
2016 02 04
Bila prije 5-6.god.i sad u ponedjeljak idem u Firencu pa cu jedan dan opet skocit u Rim. Brzim vlakom je samo sat i po udaljeno. Sav je divan osim (ne)cistoce i prosjaka na svakom uglu. Piazza di Spagna, Piazza Navona, Colosseo, Pantheon, Piazza Venezia, naravno Vatikan , Sikstinska kapela, umjetnost na svakom koraku .. pogled s kupole Bazilike Sv.Petra .. sta reci , idi i uzivaj. I ja cu 😉
2016 02 04
Prekrasan grac. Obicisve sto je Nolita spomenula. Ima jako puno crnaca koji prodaju na svakom uglu sto stignu. Najbolje samo proci kraj njih i sve ok
2016 02 04
Rim je stvarno jedan od rijetkih gradova gdje ne treba preporuka po pitanju obilazaka u centru i oko centra:) grad u kojem na svakom koraku ima nesto prekrasno.. ja sam pojela hrpu pizza cutova koje sam nasla usput jer nisam imala vremena za sjesti iako sam bila par dana:D jednostavno grad koji osvaja na svakom uglu..sto se ''usputne'' hrane tice, svakako preporucam i ''Supli'' preprefino:)) nigdje nisam jela tako fini kao u Rimu:) cijene variraju, trazi vece trgovacke lance (tamo ima dosta povoljnijih stvari nego kod nas).. u usputnim malim trgovinacama naravno cijene nabijene... obici spomenuto, svakako preporucam vatikanske preogromne muzeje koji su meni bili nestvarni:D kapitolski muzeji isto zanimljivi (plus odlican pogled od gore na forum). Sto se foruma tice jako dobro se vidi sa svih okolnih strana i osobno mislim da nije nuzno placati razgled dolje... park pincio mi je bio zanimljiv(lijep pogled od gore i malo zelenila za odmor) :) meni fora i gradjevina/spomenik vittorio emanuele(uocljiva po konjima i sl na vrhu).. to je to za sada :) uzivaaaaj:))
2016 02 04
Lani smo bili u Rimu 6 dana. Zaljubila sam se u taj grad! Mi smo nasli stan preko airbnb, u kvartu Trastevere. Predivan kvart, svaki dan smo setali do centra (cca 15min)... Zapravo smo svugdje isli pjesice jer je to najbolji nacin za upoznati grad. Od obaveznih stvari za posjetiti je Vatikan, Colosseum, Foro romano, piazze i fontane, Castel sant angelo... Mi smo super isplanirali svoje vrijeme tako da smo isli i u katakombe san calisto. Takoder zanimljiva stvar a ne toliko poznata turistima je cripta dei cappuccini... Najbolji sladoled - u vatikanu, slasticarna Old Bridge, najbolja pizza - u Trastevereu pizzeria Dar poeta, najbolji tiramisu smo pojeli u slastičarni Pompi...
2016 02 05
svakako posjeti panteon, bitan je iznutra (pogled gore u kupolu-meni nešto najmoćnije i najlijepše što sam u arhitekturi doživjela). zatim piazzu del popolo. i fontanu di trevi. jako mi se svidla i unutrašnjost crkve san carlo alle quattro fontane. nisam vjernica, ali da sam mogla, tu bi se udala. i sve što su cure nabrojale :)
2016 02 05
Mojekrpice su zajednica u kojoj možete prodavati, kupovati i mijenjati odjeću
Kupi - Prodaj

Nema naknade za prodaju.

100% zaštita kupca.

Više informacija