Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Svakodnevica /

Društvena događanja /

jeste cule-Želim živjeti.

Da svako dijete zaslužuje život....Vjerojatno su naši roditelji imali srestava za život.Uostalom oče ko od vas odvajati po 1000 kuna mjesecno,hoče ko čuvat dijete kada roditelji rade,vjerojatno ne.... U dom,je pa lako je dijete tak. Al da živite li pored doma za nezbrinutu djecu, ja da....Pa se svaki put pitam kada se djeca plaču dali ih maltretiraju itd...I kada se pitaju zasto ih niko nece.... Što je život?Kada nekom mozeš omogučit život....
2016 02 09
sara, wizardica potpisujem! @wizardica kao da sam ja pisala :D
2016 02 09
Kod nas do 10tjedana, dok je embrio,a ne fetus....hm.E a ovo je 23tj ili se varam
2016 02 10
Nisam ju čula,al sam uočila polemike.Nemam ni živce da ju idem slušati jer bi mi sigurno digla tlak.Kao što su me ,nedavno,digli tlak dva mlada dečka iz susjedstva.Počeli su raspravljati na temu abortusa,obadva se na jen-dva izjasnili protiv što ne bi bilo ništa strašno jer svatko ima pravo na svoje mišljenje (nažalost i izraziti ga naglas),da jednom cura prije par mjeseci nije radila abortus,a jedan je ,kad se uplašio da je jedna djevojka s kojom je imao prolaznu avanturu ostala trudna,bez imalo emocija rekao,ak je trudna nek ide abortirat.Slučajno znam za to (rekle mi njihove mame).Tak sam ih oprala kaj su im se uši crvenjele. Ljudi često "mlate tuđim k... po plotu" jer misle ili zaborave da im se nikad slično neće dogoditi ili da im se dogodilo.
2016 02 16
Ono što bih ja glede abortusa strogo ograničila je vremenski period izvršavanja ( završno sa 5.tjednom).
2016 02 16
Inače,znam nekoliko "zadrtih" katolika (muških) koji bi zabranili abortus,ali bi bez razmišljanja natjerali ženu da abortira kad bi joj se ustanovilo dijete s Dawn-ovim sindromom,a amniocenteza se radi od 16-19 tjedna trudnoće (kad je dijete već formirano i veliko).I povraća mi se od takvog licemjerja.
2016 02 16
Newenter <3 - ja sam upravo to napisala - licemjerje - to je ono sto je teško za tolerirati u cijeloj priči. Dvostruki kriteriji i lažno moraliziranje...a nikada pa ni tada ne znaš sto tebe ili tvojeg bližnjeg čeka "iza prvog ugla"; stoga su mi svi koji apriori osudjuju, prosudjuju, bacaju kamen na druge i lijepe im šamare samo teški oportunisti i licemjeri, a oni me ne zanimaju.
2016 02 16
Ma licimjera na svakom kutu uh... Ali mene samo zanjima dali bi netko reko da je za zabranu Ab javno da svi znaju ko je i šta je...Vidiš da su se ovi pjevači ispricavali, da oni nisu nikoga htjeli uvrjediti, da to nije tako itd... Ja mislim da u 5 tj...izaostane mjesecnica... Jao ja sam imala spontani, a onda su mi debili rekli da nikada necu imati djecu,i naravno dogodila mi se trudnoca i nisam Ab.
2016 02 17
1 2 3 4 5