Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljepota, stil, zdravlje /

Moda /

HALTERIIII

Hvala! ma to mi je bar da okvirno znan trazit, jer se namucin s ovim kineskim velicinama. nedavno sam kupila one deblje carape preko koljena sa masnicom i razocarala se jer kinezi lazu s mjerama... nekad sam u fazi da bi nabacila bilo sta na sebe,slampavo,debelo,siroko, a nekad i bez specijalne prigode ili izlaska volim ih obuc je da se ne vidi,al onaj osjecaj dok ih nosis odma mi boosta raspolozenje i budem sama sebi (kako bi reka mm) jebozovnija. :D
2016 02 28
ivalorena, pa ja haltere i te čarape i nosim na marte ;)
2016 02 28
sve ok. nije problem (meni) u cipelama, nego u čarapama. smetaju me. nekad nisu ;) godine, štaa ćeš
2016 02 28
Šta nisu halteri za nepokazivanje??ok mi je to ono ako furaš ispod neke dulje suknje itd ali za pokazivanje mi je totalno degutantno
2016 02 28
Nista mi vise nije degutantno. Od sandala u 1.mjesecu do haljine duljine majice, da.. Halteri su mala beba za to ;) Ono sto ti se svidja nosi, moj osjecaj dok ih nosim vani je diskutabilan vidjeli se ili ne, nema veze sa tim kako stoji ni dr.zato sam se slozila sa Flapper, iako mi je fora vidjeti na drugima. Osobno npr.imam jako cudnu bundu ludu skroz i znam da svi blenu i kolutaju ocima...jer smo kao selo a ja se obukla kao Carrie Bradshaw jel haha..ali ja je obozavam, i briga me :)
2016 02 28
Drage cure, ovo je bio moj prvi 'fetiš' kao nešto starijem klincu... bilo koja žena koja nosi samostojeće čarape sa ili bez haltera, zaokuplja moju pažnju u potpunosti....ovaj 'modni' detalj na ženi, uistinu je moja slabost.....
2024 02 20
1 2