Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Svakodnevica /

Dom /

Ciscenje stana! Pomoc!

Bok cure! naime decko i ja zivimo u stanu od 50 kvadrata i stalno si razmisljam kako bi bilo dobro da nem netko tko je profi u tome dobro opere stan(prozori,kupaona,podovi,usisavanje).Da ne bi mislile odrzavamo stan,ali nikako da nademo vremena za dobro poznatu generalku(faks,posao..).Pa me sad zanima kako se cijene krecu itd?:))
2016 03 02
30kn/h. :)
2016 03 02
Uf super:) znate mozda nekog ili gdje da trazim,najbolje bi nam bilo platit nekom na ruke.Da ne trazimo preko firmi itd...
2016 03 02
zasto mora biti generalka u 1 danu i nigdje ne pise da kompletna generalka ne moze trajati tjedan dana ako si rasporedis vrijeme i poslove, stvar je samo u redovitom odrzavanju svega pa i ne trebaju "generalke" da se ubijas cijeli dan pored svih drugih obaveza
2016 03 02
Ja glasam za generalku u jednom danu, jer ako je obavljaš tjedan dana, nakon toga možeš slobodno opet ispočetka :') Osim toga, ako svaki dan idem po malo, to me stalno kopka, stalno mi je na popisu stvari koje tr4bam obaviti..... TinaP, ako si možeš to financijski priuštiti, to je super - ti se baviš drugim stvarima, a i tom nekome tko će zaraditi te pare isto dobro :")
2016 03 02
30 kunića....informacija iz prve ruke . Sad sam pitala kolegicu koja se tim poslom bavi već 15 godina . Dođe doma , skine suknjicu i štikle , zeme metlicu i piči.....krenula je davno iz potrebe , a sad se to pretvorilo u naviku , divna poznanstva i prijateljstva i nekak ne želi napustiti taj dodatni posel . A i besplatni joj je fitness.... kaže . Ako želiš , mogu ju i pitati :D ;)
2016 03 02
Ja isto volim ocistiti u jednom danu..hvala vam na info:)) konzultirat cu se jos sa deckom pa cu se javiti;) samo me jos zanima je li cistacice koriste svoja sredstva?
2016 03 02
hvala!
2016 03 02
Malo upadam ali kad smo kod čišćenja ja vam mogu ponuditi sredstva za čišćenje na prirodnoj bazi, nisu agresivna, a učinkovita su. I traju mjesecima ;) Ako koju zanima katalog javite se u inbox :)
2016 03 03
moja frendica čisti stanove pa ako se odlučite, možeš mi se javiti pa ti dam njen kontakt... Zbilja to obavi super, a treba joj lova :)
2016 03 06