Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

Klubovi, sastanci istomišljenika /

kud bas mene :(

Ajme cirkusa :) Znam za čarape sklone igri skrivača ,al imat organe takve :')
2016 04 13
Mom mužu nisu mogli pronaći tlak! >Tri doktora, svaki sa svojim tlakomjerom! A kao, besplatno mjerenje tlaka nasred Korza, podigli ogroman šator, ekipa čeka u redu.....bili u prolazu i rekosmo - ajmo vidjeti, nismo mjerili tlak od kad se gledala 'Dinastija', Bože sačuvaj! I zamislite te sramote, ljudi naviruju, smijulje se, kaže jedan: Eno doktore, sad je tu protrčao jedan tlak, možda je baš gospodinov! Sprdnja živa. Na kraju ga nađoše. I onda su mrko gledali muža, sva trojica, kao da ga je namjerno skrio, nekom još nepoznatom tehnikom :')
2016 04 13
Nadam se da mu je bar srce na mjestu :)
2016 04 13
> anja01: > Mene zanima kako može nestati jajnik ?Al ono ,stvarno i ozbiljno .I kako možeš vjerovati doktoru koji ga ne može naći ? ma nije da on nestane nestane, nego nije na mjestu. kako ti kaze mirna njen je bio iza maternice, moje se navodno zavuko u crijeva. a me uhvatio smijeh kad sam cula. prvo mi je bilo, stam ulicom i ispadne mi osuseni jajnik hahahah
2016 04 13
citam ove price ii ko da gledam hausa
2016 04 13
Čuj, možda je i mom mužu tlak iza maternice :o :')
2016 04 14
onda su na krivom udu mjerili :')
2016 04 14
Ovo za bubreg, ima i moja baba tri i evo godinama, taj de.koji joj je to otkrili je odavno umro. A ona sa 84 bogami ko da joj je 24, možda je to do bubrega ;) A za jajnik, ja sam evo isto danas bila, doduše meni je to odavno rekla, da mi je desni uvučen u maternicu,odnosno da je maternica naručena preko njega, kao to ništa ne smeta, sve je u redu i za buduće eventualne trudnoće i to, ali htjela sam reci možda je i tebi to, pa ga nije našao, iskreno nemam pojma ni ja, živim s tim, da mi je jajnik negdje u maternici i ne smeta mi, osim što taj jajnik zna bolit ko sto vragova kad je ovulacija, menstruacija i tako to
2016 04 14
Dr.* otkrio* navucena* , oprosti glupi autocorrect na mobu
2016 04 14
Susjedi rekli da ima sjenu na maternici. A ona izvadila maternicu sa 20 godina. :')
2016 04 14
Lost/found section :)
2016 04 14
Ali su joj sjenu zaboravili izvaditi s maternicom :') !
2016 04 14
> gitadevi: > Ali su joj sjenu zaboravili izvaditi s maternicom :') ! ti to ne razumijes. sunce je kroz prozor drmnulo direkt u bok
2016 04 14
:') :') :')
2016 04 14
1 2