Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

Klubovi, sastanci istomišljenika /

Ko je ovde lud??

Barem dobivate poruke. :')
2016 05 30
Ja smatram da se na svaki upit treba odgovoriti, msm ne treba ni minuta da se napiše nažalost nisam zainteresirana, hvala na ponudi. Neki ljudi cijene ljubaznost i ako ipak niste za zamjenu možda se odluče kupiti tu krpicu od vas. Ja odgovorim na svaki jer je to za mene normalno. I meni se xy puta dogodilo da mi se nešto baš ful svidjelo i da sam brzopleto poslala upit za zamjenu i tek kasnije vidjela da ta osoba nije za zamjenu. I šta sad, ispričala se, napisala da nisam vidjela i gotovo. A tolika strka oko tih upita mi je onakkkk - bolje da ne komentiram. I bljuje mi se od natpisa nisam za zamjene, na takve upite ne odgovoram. Takve osobe me odbiju u sekundi i teško bi šta kupila od njih, eto bljuje mi se od toga više. Većina ljudi neće ni poslati upit ako vam je naznačeno da niste za zamjenu, a i ako nekolicina pošalje odgovor zahtjeva manje od minute.
2016 05 30
> kristinanu1996: > Ja smatram da se na svaki upit treba odgovoriti, msm ne treba ni minuta da se napiše nažalost nisam zainteresirana, hvala na ponudi. Neki ljudi cijene ljubaznost i ako ipak niste za zamjenu možda se odluče kupiti tu krpicu od vas. Ja odgovorim na svaki jer je to za mene normalno. I meni se xy puta dogodilo da mi se nešto baš ful svidjelo i da sam brzopleto poslala upit za zamjenu i tek kasnije vidjela da ta osoba nije za zamjenu. I šta sad, ispričala se, napisala da nisam vidjela i gotovo. A tolika strka oko tih upita mi je onakkkk - bolje da ne komentiram. I bljuje mi se od natpisa nisam za zamjene, na takve upite ne odgovoram. Takve osobe me odbiju u sekundi i teško bi šta kupila od njih, eto bljuje mi se od toga više. Većina ljudi neće ni poslati upit ako vam je naznačeno da niste za zamjenu, a i ako nekolicina pošalje odgovor zahtjeva manje od minute. ukratko.
2016 05 31
Ja mislim da nikom ne bi trebao biti problem odgovorit na pristojno pitanje, ( dakle bitna je pristojnost) jednom dvije riječi ili jednom rečenicom. ne vidim problem, tim više što se jedan dio cura na kraju odluči na kupnju. Mislim i meni su draži novčići, al odgovorim ako nisam ili jesam za zamjenu, ne vidim dramu...a iskreno one koje O meni vrište kako nisu za zamjenu, pa nekad piše i NE NE NE ili NE DOLAZI U OBZIR..ili Ne odgovaram na takve upite i sl..ono, nisu mi privlačni, izbjegavam...ne sviđa mi se to..
2016 05 31
> mirnaz: > > kristinanu1996: > > Ja smatram da se na svaki upit treba odgovoriti, msm ne treba ni minuta da se napiše nažalost nisam zainteresirana, hvala na ponudi. Neki ljudi cijene ljubaznost i ako ipak niste za zamjenu možda se odluče kupiti tu krpicu od vas. Ja odgovorim na svaki jer je to za mene normalno. I meni se xy puta dogodilo da mi se nešto baš ful svidjelo i da sam brzopleto poslala upit za zamjenu i tek kasnije vidjela da ta osoba nije za zamjenu. I šta sad, ispričala se, napisala da nisam vidjela i gotovo. A tolika strka oko tih upita mi je onakkkk - bolje da ne komentiram. I bljuje mi se od natpisa nisam za zamjene, na takve upite ne odgovoram. Takve osobe me odbiju u sekundi i teško bi šta kupila od njih, eto bljuje mi se od toga više. Većina ljudi neće ni poslati upit ako vam je naznačeno da niste za zamjenu, a i ako nekolicina pošalje odgovor zahtjeva manje od minute. > ukratko. :')
2016 05 31
Da, slažem se sa Mirna i Kristinana i od takvih bi i kupila..sorry al tako je
2016 05 31
> blanka2: > > mirnaz: > > > kristinanu1996: > > > Ja smatram da se na svaki upit treba odgovoriti, msm ne treba ni minuta da se napiše nažalost nisam zainteresirana, hvala na ponudi. Neki ljudi cijene ljubaznost i ako ipak niste za zamjenu možda se odluče kupiti tu krpicu od vas. Ja odgovorim na svaki jer je to za mene normalno. I meni se xy puta dogodilo da mi se nešto baš ful svidjelo i da sam brzopleto poslala upit za zamjenu i tek kasnije vidjela da ta osoba nije za zamjenu. I šta sad, ispričala se, napisala da nisam vidjela i gotovo. A tolika strka oko tih upita mi je onakkkk - bolje da ne komentiram. I bljuje mi se od natpisa nisam za zamjene, na takve upite ne odgovoram. Takve osobe me odbiju u sekundi i teško bi šta kupila od njih, eto bljuje mi se od toga više. Većina ljudi neće ni poslati upit ako vam je naznačeno da niste za zamjenu, a i ako nekolicina pošalje odgovor zahtjeva manje od minute. > > ukratko. > :') ;)
2016 05 31
> blanka2: > > mirnaz: > > > kristinanu1996: > > > Ja smatram da se na svaki upit treba odgovoriti, msm ne treba ni minuta da se napiše nažalost nisam zainteresirana, hvala na ponudi. Neki ljudi cijene ljubaznost i ako ipak niste za zamjenu možda se odluče kupiti tu krpicu od vas. Ja odgovorim na svaki jer je to za mene normalno. I meni se xy puta dogodilo da mi se nešto baš ful svidjelo i da sam brzopleto poslala upit za zamjenu i tek kasnije vidjela da ta osoba nije za zamjenu. I šta sad, ispričala se, napisala da nisam vidjela i gotovo. A tolika strka oko tih upita mi je onakkkk - bolje da ne komentiram. I bljuje mi se od natpisa nisam za zamjene, na takve upite ne odgovoram. Takve osobe me odbiju u sekundi i teško bi šta kupila od njih, eto bljuje mi se od toga više. Većina ljudi neće ni poslati upit ako vam je naznačeno da niste za zamjenu, a i ako nekolicina pošalje odgovor zahtjeva manje od minute. > > ukratko. > :') nije baš ukratko ali nije moglo kraće hahahahah
2016 05 31
Btw, da ova tema se više razvlači ka žvaka, ispada nečije vrijeme je dragocjenije od mog, nekom trebaju novci ( ono, meni fakat ne trebaju, kome to još treba..) i ništa ništa drugo, drugi imaju 100000000 upita, pa ono dok se na sve to odgovori..ma dajteee, drage jedina razlika je kome je stalo da bude pristojan i ok..Ja na pristojno odgovaram, na nepristojno ne... Ne jednom dobih od cura koje nisu za zamjene upit za zamjenu, i u nekoliko navrata poslah upit za zamjenu onima koji za to nisu, i vidi čuda, s jednom korisnicom se već treći il četvrti put mjenjam...ono, promjene i ljudi mišljenje, nismo kamenje
2016 05 31
Vidjela sam nedavno kod neke ženske piše: Za zamjenu sam jedino ako ja predložim zamjenu. Pristojna sam i to sve, al da mi ona ponudi, i da mi se sviđa 10000stvari, odbila bi.
2016 05 31
I to se slažem, a jedna je uz to napisala još i U tom slučaju cijenim svoje stvari puuunnnooo više..Ma dajjj mislim se , mala oladi, ne bi da si zadnja na svitu ne bi..Jbt ja ne znam gdje te žive ..ono One prvo, onda svi drugi...WTF?
2016 05 31
Ja odgovaram uvijek iako trenutno nisam za zamjene. Ionako sam srasla s mobitelom pa mi otipkat jednu rečenicu i nije problem. Isto tako moram reci da sve poruke za zamjene u ovih par mjeseci sto sam ovdje dobila bile su doslovno: Zamjena? ili Pozz, zamjena? I na sve sam uredno odgovorila ljubazno i sa smajlićem i ne, apsolutno nikad nisam dobila povratnu poruku.. Ne znam zasto je to toliko tesko lijepo odgovoriti, al ajde.. Svi smo drugačije odgojeni valjda
2016 05 31
O kakvoj crnoj ljubaznosti vi pricate? Ona: "zamjena???" Ja: "Hej :) Mogla bih za ovu haljinu ako si za još neki moj artikl ...link... Inače, stvarno nemam nešto da trebam pa nebi na silu uzimala..Ako nisi, sve 5, razumijem, ipak svi prvo prodajemo a haljina je krasna :) " i tisina! I sutra ce tu pisat o neljubaznosti, prevarantima i sl.al nebitno! Osjecam se ko najveci kreten sto odg.na takvo sto, e pa necu! To nije ljubazno u startu i nisi neljubazan ako ne odgovoris. Kraj.
2016 05 31
I takvih 36890 u mjesec dana.Nema veze jel citala "O meni" ili ne vise.
2016 05 31
Pa da, nije stvar u tome da toliko smeta ta poruka za zamjenu, nego nacin na koji ljudi pisu..(naravno uvijek ima simpa izuzetaka) nekad bi se mozda cak i zamijenila da nadjem sta kod drugoga iako pise da nisam za zamjene..tako da nemam nista protiv da ljudi pokusaju pitat
2016 05 31