Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Ideje /

pomagajte, poslala poklon koji je sve upropastio

Vanish ili ostaviti tako kako jest, meni su fora i takve, ima ih po dućanima u nas kupiti i isto tako sa flekicama, samo bijelim kao od korektora
2016 07 01
Ne vjerujem da će ta mrlja ikako otići,ali ja bih obojala u neku boju jer je lijep model. :)
2016 07 02
Može se. Nekidan je moja zločesta malena ukrala ruž i razmazala ga po svemu! Stavila u nešta slično praškastom vanishu, vruću vodu i točala cijelu noć. Ujutro u vešmašinu na 60 i opralo se sa svega. I bijelih majica!
2016 07 02
Probaj sa pastom za zube. To sam na internetu pročitala jer se meni dogodilo neš slično. I uspjelo je.... malo sam dulje morala četkati al je izašlo :)
2016 07 02
baby puderom posipati na mrlju , utrljati i posipati detergentom JAR za suđe, ostaviti 24 sata i oprati ručno ..odu masne mrlje provjereno....
2016 07 02
Medicinski benzin bi trebao pomoci ukloniti takve vrste mrlja :) .
2016 07 02
> TonkaMilan: > Medicinski benzin bi trebao pomoci ukloniti takve vrste mrlja :) . Da spali sve? :D Nije li to malo too much :') (Ma znam sta si mislila ;))
2016 07 02
a di nac medicinski benzin? :P cak se ni u bolnici vise ne koristi za dezinfekciju mjesta punkcije ..
2016 07 02
> sanjaurban: > > NomadOrganic: > > Moja mater sve rješava daxom iz konzuma, hahah treba probat! > > Eto, super što ste obje razumne pa imate normalnu komunikaciju bez obzira na nedaće ;) > daxom za čišćenje? slabo koristim ta sredstva iz dućana.. > idu li fleke od pomidora tj. paradajiza i fleke od čokoladnog sladoleda- ako se oboje već pralo u perilici? > Također imam jednu zapisotinu kemijskom olovkom na traper jakni svijetloj- vrijedi li što onaj dr Beckman iz DM-a za mrlje od kemijske? I masno i mrlje kojekakve. Sve fino "ode"
2016 07 03
Ariel Proffesional nema [ta ne skida meni je skinulo ogromne fleke od crnog vina sa pamu;ne bijele haljinice, samo treba ostaviti natopljeno
2016 07 04
Molim vas nemojte nikad obrisati ovu temu jako je korisna Hvala :*
2016 07 04
Ako ikako tjesi...meni izgledaju fora i s tom flekom :)
2016 07 05
Sapun denk mit od zuci skida sve za ulje to plus pasta za ruke ona plava grudicasta handy se zove ima ih vise znam to po muzu i motorima
2016 07 05
Vanish sto duze stoji, bolje djeluje. Meni je kapnula tamna boja ua kosu na svijetli tepih u kupaonici. Namazala vanishem onim rozim,sa cepom, kao gel. I ostavila. Sutradan jos malo namazala i zaboravila ne to. Treci dan gledam, nema mrlje nigdje. Onako, na suhi tepih sam stavila dosta vanisha. Tak da probajte namazat vanishem mrlju i ostaviti u kosari za ves, pa sutra preksutra jos malo dodati i trrbalo bi otici ako je otisla boja za kosu... 🤞
2023 02 18
1 2 3