Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljepota, stil, zdravlje /

Njega tijela, ljepota, kozmetika /

frizerka rijeka

Pozzz curke :) evo ovako znaci need help Trazim curu frizerku koja bi mi napravila paramenove u rijeci :) a da nije frizerski jer iskreno budzet mi jr kratak a sama ne bih riskirala blajhom Gledala sam cijene razlicitih salona krecu se od 600 kn a to mi je malo tu mač :/ pa ako netko zna nekog ko radi kod kuce ili dodje naravno placam odmah :) nemam puno kose do ramenea i to bi bilo vise ombre/ posvjetljivanje kose :) samo da malo posvijetlim kosu jer sam se malo zeznula i prefarbal u tamno i sad sam doslovno zombi bijela put i tamno smrdja kosa :/
2016 07 12
Mega popust ja platim 250 kn zaslonu deny na vežici nazoveš i kažeš sta bi...pramenove u dvije boje sisanje i frizura
2016 07 12
Irena, frizerski salon In Pramenovi odlično napravljeni 110 kn, bez feniranja.... 150 sa feniranjem, na dugu kosu. Ne zezaj se sa kućnim radinostima. Naruči se ovaj tj, jer radi još idući pa ide na go
2016 07 12
Imas broj telefona ndmogu ih nac na netu
2016 07 13
226354
2016 07 13
Niko mi se ne javlja di se on nalazi ako znas adresu :)
2016 07 13
Pored ljekarne Kopajtić na Belvederu, na busnoj stanici Radi ti pon sri pet popodne, uto, čet ujutro
2016 07 13