Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Ideje /

Bojanje odjece?

Pozdrav curke :) Imam jedno pitanje :P Kako vi bojate svoju odjecu? Imam jedne hlace plavkasto sive boje koje bih htjela obojiti u crno, ali bojim se da mi ne ispadne sareno kao svaki puta do sada i da ih ne upropastim. Kako vi to radite i dali imate neki trik?
2016 07 29
Boje iz Mullera, meni odlicne :D 20 kn ja mislim. Bojala sam starke koje su skroz posivile natrag u tamnoplavo, i super su ispale. Takoder sam bojala sportske tajice koje su skroz izgubile boju koliko sam ih koristila, a sad su crne boje kao nove :)
2016 07 29
Ja sam farbala do sad samo u crno, hlace, majice, patike...nikad problema...kupim farbu koja u sebi ima sol pa da ne moram sipati u bubanj. Ima i u DMu za kupiti :)
2016 07 29
Ja sam farbala do sad samo u crno, hlace, majice, patike...nikad problema...kupim farbu koja u sebi ima sol pa da ne moram sipati u bubanj. Ima i u DMu za kupiti :)
2016 07 29
Muller!! I to ona skuplja tekuća boja. Imam i posebnu tehniku ali ne funkcionira sa svim mašinama za robu. Prvo stavim boju unutra i upalim da mašina primi vode do pola (da se mogu vrata otvoriti-ako mogu) i da se boja promućka-rasporedi ravnomjerno. Onda ugasim mašinu i ubacim to što bojam, i upalim da primi ostatak vode. Nekad znam i prije nego ispusti vodu vratiti ciklus na početak da se još mućka u boji. Ali možda sam ja kontrol frik, ili volim gledati u mašinu kako se vrti. :D :D :D
2016 07 30
Pročitala sam negdje da poliester neće uhvatiti boju - je li to istina ili još ima nade? :D
2016 08 04
Mogu li se sandale bojati? Imam od platna jedne krem koje se uzasno prljaju i nemam ih zivaca cistit a ne znam ni cime bi ih lijepo ocistila.. Jel se mogu one bojati?
2016 08 05
Ja kupujem boju u Bipi za nekih 30 kn, paketić sadrži sol i boju i sve uvijek super ispadne :D Boja i poliester i svilu i lan... Sve sve sve i baš je presuper :D
2016 08 05
> Avrill: > Ja kupujem boju u Bipi za nekih 30 kn, paketić sadrži sol i boju i sve uvijek super ispadne :D > Boja i poliester i svilu i lan... Sve sve sve i baš je presuper :D Utješila si me :D Vidit ćemo ovih dana, držite fige!
2016 08 05
Drago mi je da jesam hehe :D Držimo fige :")
2016 08 05
Ja koristim Simplicol ( zeleno pakiranje) i zadovoljna sam, ima u Bipi i DMu ja mislim! Samo stavite u bubanj i voila :)
2016 08 09
cure ako netko mozda zna je li moguce ofarbati haljinu koja je od 100 % poliestra?
2016 12 26