Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljubav, obitelj, djeca, psihologija /

Razvodi, prekidi /

rastati se ili ne?

Draga moja nisi se trebala udavati za takvoga kad se pokazao kakav je. Mislim da previse vrijedis da bi ostala sa njim jer te ne zasluzuje! Idi, budi sretna zivi zivot kakav si zasluzila a netko ce doci tko ce te voljeti i cijeniti. Mozda ce biti tesko prvih par mjeseci i kad to prodje osjetit ces olaksanje i psihicko i emotivno bit ces sretna, bolje par mjeseci tuge nego citav zivot s takvim tipom!!! Pusa i drzi se!
2016 08 26
Ja ne bi ostala. Sta jos cekas? Nisi ni prva ni zadnja koja se rastala. Sto ce ti tskav,a znas sto ti radi iza leda,a za tebe ne brine? Ostavi ga! Nadi drugog,boljeg muza i za sebe i za djecu...Sretno!
2016 09 04
Nemoj se rastati, možda misliš da ćeš imat bolji život nakon toga, ali nećeš....žena je ta koja strpljivo, polako i MUDRO može promjenit bilo koju situaciju...razmotri gdje se trebaš drukčije postavit i okrenut igru...
2016 09 12
draga želiš čuti moju priču...10 god zajedno..jednu večer se posvađamo i on ode na tulum bez mene..naravno u pijanom stanju spava sa curom koja eto ostaje trudna..oni se ožene..dobiju sina...on nakon par godina dolazi na moja vrata doslovno na koljenima i moli za oprost..ja nisam nikoga imala tih dvije godine..naravno glupa,,zaljubljena još uvijek pomirim se s njim..on se rastao naravno..ja ostala trudna...rodila prelijepu kći..on oduševljen ali nekaj mi u našem braku ne štima..nikad ga nema..stalno laže,...dok mu jedan dan u kupaonu nisam uletila i vidla kaj radi..narkomančina i ovisnik o heroinu a ja sam si zatvarala oči..kćer je imala godinu dana kad sam ga zamolila da ode kod svojih roditelhja da se liječi zbog nas..6 mjeseci nakon toga su ga našli predoziranog..dakle nije to bila ljubav..to je bio samo za njega spas da radi kaj radi a da ja glupača to ne vidim.kasnije saznam da se i rastao od one žene jer je skužila o čemu se radi...par godina nakon toga..krenbem živjet..pa ima života za mene,još sam mlada.svega 30 god..kćer ima 6 i pol..upoznam najsuper muškarca na svijetu..hodamo..prihvati moju tužnu prošlost,kćer kao da je njegova..i da ne duljim...rodila sina..6 mjeseci nakon poroda premlatio me ko zadnju krpu..dakle..imam dvoje djece..dva različita oca..i radi njih mi je glava u zraku koliko god susjedi i familija pričali..jer imam dva života za koja treba IZDRŽATI I IĆI DALJE...jer dijete je sretno onda kada smo sretne i mi..moj savjet..ako sama shvačaš da nema nikaj od toga..koliko god bilo teško-GLAVU GORE I PODIGNI TO DVOJE DJECE NAJDOSTOJANSTVENIJE ŠTO MOŽEŠ...vjeruj mi..moje životno iskustvo me naučilo da je tako..i da..danas imam 36..u vezi sam..i sretna..jer za svaku muku nagrada dođe...zaista je tako..kad kažu svemir il bog kako tko vjeruje,kad tada vrati i daje nagradu za svaku nanešenu bol...želim ti svu sreću..i drži se..psihijatrija nije mogućnost koju želiš zbog djece..
2016 09 14
Život je i prekratak i predug da bi ga provela tužna i nevoljena, idi dalje i nađi svoju sreću
2016 09 17
> nickname92: > Nemoj se rastati, možda misliš da ćeš imat bolji život nakon toga, ali nećeš....žena je ta koja strpljivo, polako i MUDRO može promjenit bilo koju situaciju...razmotri gdje se trebaš drukčije postavit i okrenut igru... Čuj izjave. Zasto nebi imala bolji zivot? Zivot u kojem ima mir i nece vise imati brigu oko njega vec ce se moci posvetiti svojim klincima bez razmišljanja o tamo nekoj budali kojemu je služila samo kao sluškinja.
2016 09 17
A zasto ti frajera ne posjednes i das mu uvjete ,,slusaj pajdo to i to hocu da od sad bude ili sibaj ,,i zasto mislis da ces ostati bez icega ,,pa u braku si sve djelis ... a ako ces se razvoditi ,,rjesi posao zbog skrbnistva ...
2016 10 25
1 2