Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

Klubovi, sastanci istomišljenika /

XNation Trgovine?

Večer. Možete li mi pomoći.? Zanima me ima li u Zagrebu i gdje je xnation trgovina/e.I sama sam imala njihovu odjeću i bila je ok,ništa posebno,no ok.E sad tu ja vidim kako ima puno novih kardigana,balonera,vestica od xnationa.U mome gradu je nema,ja sam mislila kako se zatvorio(propao) pred desetak godina,pa me čudi tolika količina njihovih stvari tu i to po skupim cjenama (bar je prije u trgovinama bio povoljniji). Hvala cure! 😊
2016 09 30
Pa propao je da :O 2012. godine. Al bila je tema gdje su se cure čudile kako ima puno "nove" xnation robe, a dućani davno zatvoreni :D
2016 09 30
Zatvorio se, propao! To su ti stvari koje su ljudima ostale! Šteta, da, bile su kvalitetne stvari!
2016 09 30
Zato se i čudim.Bile su kvalitetne,ali ovdje su skuplje nego šta su bile u dućanu.Sjećam se njihovih sniženja i uvijek bi našla nešto super.
2016 09 30
dobri stari xnation! i ne prežaljeni :(
2016 09 30
> dunja88: > dobri stari xnation! i ne prežaljeni :( :,'( :,'( :,'(
2016 09 30
Ja imam njihov kaput još, jako kvalitetan i bome nije uopće bio jeftin.. Šteta što su zatvorili
2016 09 30
Bili su super. Dobar dizajn i kvalitetni materijali a cijene pristupacne.... i ja zalim za njim.....
2016 10 01
Najbolje suknje ikad...jos nosim dvije..
2016 10 01
Jesam ja fakat jedina koja nije zadovoljna xnationom? ,:) 2 majice, koštale ko sv. petra kajgana, izobličile se nakon mj dana.
2016 10 01
> SaraKedavra: > Jesam ja fakat jedina koja nije zadovoljna xnationom? ,:) 2 majice, koštale ko sv. petra kajgana, izobličile se nakon mj dana. meni je ok odjeća bila.ništa posebno.torbice su mi super bile.malo previše roza i sive boje za moj ukus. kvaliteta ovisi...neke su ok,neke katastrofa stvari.
2016 10 01
> Blliss: > malo previše roza i sive boje Jel tako da je tamo bilo sve sivo i rozo?? :D I malo smeđeg. Hvala, sad mogu mirno umrijeti :D
2016 10 01
> SaraKedavra: > > Blliss: > > malo previše roza i sive boje > Jel tako da je tamo bilo sve sivo i rozo?? :D I malo smeđeg. Hvala, sad mogu mirno umrijeti :D Haha je slažem se.Ja inače ne volim te boje i to mi je bila muka..... x-) x-)
2016 10 01
obožavala sam xnation. i tu ga najčešće unosim u tražilicu.
2016 10 01
> SaraKedavra: > > Blliss: > > malo previše roza i sive boje > Jel tako da je tamo bilo sve sivo i rozo?? :D I malo smeđeg. Hvala, sad mogu mirno umrijeti :D Ja sam mislila kako sam jedina kojj je previše roze i sive..Ufff srećom nisam jedina.... x-) x-) :D 8-)
2016 10 01
1 2