Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljepota, stil, zdravlje /

Prehrana, recepti, ekologija /

Vege recepti

Pozdrav cure! Nadam se da među vama ima vegetarijanka ili one koje to namjeravaju postati. Ja također zelim postati pa bih molila ako netko ima nekakve recepte, najcesca namirnica na meniju i slicno da napise ovdje :)
2016 10 18
Frendica mi je veganka Ima na Facebooku grupa Veganska zajednica (tako nekako).Imaju super recepte
2016 10 18
hvala :))
2016 10 18
Također na FB-u imas grupu "Snaga bilja" gdje postaju svakakve fine receptice : ))
2016 10 18
puno hvalaa :)) jedino mi ove zobene nisu jasne, ne zato jer ste vi naveli vec vidim ove fitness ljude koji se zdravo hrane i uredno jedu te zobene,ja sam ih jednom prokuhala u vodi i meni je to tako gadno,nez jel sam nes krivo napravila
2016 10 18
stavi ih u malo vode i gurni u mikrovalnu na 30 sec. , dodaj žličicu meda i grožđice pa javi kakvo je....mmmmmm
2016 10 18
Da, upravo to sto je sanja napisala (: stavi ih u mikrovalnu ili prokuhaj u vodi, ubaci bananu, grožđice/brusnice, nekakvo suho voce, malo cimeta.. bude bilo bolje, same se ne mogu jesti >__< :")
2016 10 19
tek sad vidim,budem probala pa javim :) ja sam ih prokuhala pa ubacila u blender sa bananom i mrvicu mlijeka samo da mi tekuce bude i dobila kao smoothie neki, ugl fino me zasitilo dok sam na faksu bila :)
2016 10 22