Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ostalo /

Narudžbe iz e-dućana /

Zara web shop štikle 37 ili 38 (kalupi?)

Savjetujem 38 ako nosite 37 jer ja nosim 38 vecinu al su mi te odg.39.
2016 11 04
> cipelitza: > > Nensi1506: > > > cipelitza: > > > na webu sve izgleda pet kopalja bolje nego sto je uzivo. eo, men nije problem otic u zaru i slikat ti ih uzivo, ak ih ima u ponudi. ma i izmjerim ti ih, metar nosim ko da na bausteli sljakam :') materijal izvana poliester, uf, ne zvuci dobro. > > Ne bi vas htjela smetati i mučiti s tim... > > Samo ako vam je stvarno usput.... > idem danas i sliknem. ak nemaju pitam di ima, u svakom slucaju je s petama tesko bez probe vidit velicinu, obzirom da sam polozaj gura stopalo naprijed, pa ak nosis 37 mogao bi ti 38 bit komotan. iako, kak sve delaju u kini, nekak brijem da im ni kalupi nisu europski standard vec mrvu manji. Hvaaalaaaa.... Baš ste dragi... :) :) Dogovoriti ćemo se kako da vam se odužim...
2016 11 04
Nisam vidjela ove tvoje nensi. Bila danas u zare. Jok. Nema. Vjeruj mi, nisi nis propustila. Bit ce mi dr zara usput ovih dana pa dojavim.
2016 11 05
> cipelitza: > Nisam vidjela ove tvoje nensi. Bila danas u zare. Jok. Nema. Vjeruj mi, nisi nis propustila. > Bit ce mi dr zara usput ovih dana pa dojavim. Hvala od srca... <3
2016 11 05
Sve su povukli, isla sam sinoc i nema ni njih. 2 stvari prije 10ak dana snimila i sad idem probat i kupit..nema nista. Tu dolazimo vjerujem do nedavne teme o bacanju i zagadjivanju okolisa.
2016 11 05
Samo da javim da sam danas kupila čizmice/gležnjače na krpicama. Našla sam ih u pola cijene od ovih koje sam htjela a s obzirom da ih neću stalno nositi, nego za kakvu svečanost, biti će ok... Evo slikice, samo da je skinem a neta.
2016 11 07
1 2