Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

Savjeti o uporabi stranice /

Nema prodaje

> Qwertz14: > > supergirlR31: > > > Qwertz14: > > > Kod mene isto sporo, vecinom su upiti o zamjenama :/ > > Pa jel te košta išta da pogledaš koji upit o zamjeni? Pa da skupiš iole povratnih.. > Pa pogledam i odgovorim na svaki upit o zamjeni , samo vecinom ne pronadem nista, napravila sam profil zbog prodaje, ne zbog kupovine, ne vidin svrhu tvog bezobraznog komentara da skupim povratnih imam ih malo jer sam rewlativno nova pa valjda i lose ide prodaja zbog malo povratnih Mislim da je cak moguce da je zbog povratnih,ja osobno kod malo povratnih preferiram primopredaju a ako nisu iz mog kraja izbjegavam suradnju :/
2016 12 02
> viktorija19: > > Qwertz14: > > > supergirlR31: > > > > Qwertz14: > > > > Kod mene isto sporo, vecinom su upiti o zamjenama :/ > > > Pa jel te košta išta da pogledaš koji upit o zamjeni? Pa da skupiš iole povratnih.. > > Pa pogledam i odgovorim na svaki upit o zamjeni , samo vecinom ne pronadem nista, napravila sam profil zbog prodaje, ne zbog kupovine, ne vidin svrhu tvog bezobraznog komentara da skupim povratnih imam ih malo jer sam rewlativno nova pa valjda i lose ide prodaja zbog malo povratnih > Mislim da je cak moguce da je zbog povratnih,ja osobno kod malo povratnih preferiram primopredaju a ako nisu iz mog kraja izbjegavam suradnju :/ Da, ja isto mislim da je to razlog, iako eto nekim curama sam slala pouzecem valjda im je tako sigurnije kad imam malo povratnih , valjda ce s vremenom krenuti... :)
2016 12 02
> Qwertz14: > > viktorija19: > > > Qwertz14: > > > > supergirlR31: > > > > > Qwertz14: > > > > > Kod mene isto sporo, vecinom su upiti o zamjenama :/ > > > > Pa jel te košta išta da pogledaš koji upit o zamjeni? Pa da skupiš iole povratnih.. > > > Pa pogledam i odgovorim na svaki upit o zamjeni , samo vecinom ne pronadem nista, napravila sam profil zbog prodaje, ne zbog kupovine, ne vidin svrhu tvog bezobraznog komentara da skupim povratnih imam ih malo jer sam rewlativno nova pa valjda i lose ide prodaja zbog malo povratnih > > Mislim da je cak moguce da je zbog povratnih,ja osobno kod malo povratnih preferiram primopredaju a ako nisu iz mog kraja izbjegavam suradnju :/ > Da, ja isto mislim da je to razlog, iako eto nekim curama sam slala pouzecem valjda im je tako sigurnije kad imam malo povratnih , valjda ce s vremenom krenuti... :) Pa to je jedno od rijesenja ali je postarina 40 kn pa ti to vecinom igra ulogu,pokusaj sniziti cijene mozda krene :)
2016 12 02
> Arksi4: > Eh da u periodu kad se ta Mango haljina prodavala išlo je odlično, nemogu se požaliti, bilo je upita za neke stvari da nisam sigurna ni jer sam svima uspjela odgovoriti ili su mi promaknuli, koliko sam primjetila hoće to tako kod novijih korisnika....sada je zatišje x-) ...ali opet i dok je nešto s vremena na vrijeme, ja sam zadovoljna :") E baš za ovo promaknuli su mi...meni se znalo dogoditi i da mi je poslan upit, ali ja uopće poruku nisam dobila. Dobila sam ju ako je korisnica jednu te istu poslala 2x... nešt mi nije ni e-mail na ti :'(
2016 12 02
> viktorija19: > > Qwertz14: > > > viktorija19: > > > > Qwertz14: > > > > > supergirlR31: > > > > > > Qwertz14: > > > > > > Kod mene isto sporo, vecinom su upiti o zamjenama :/ > > > > > Pa jel te košta išta da pogledaš koji upit o zamjeni? Pa da skupiš iole povratnih.. > > > > Pa pogledam i odgovorim na svaki upit o zamjeni , samo vecinom ne pronadem nista, napravila sam profil zbog prodaje, ne zbog kupovine, ne vidin svrhu tvog bezobraznog komentara da skupim povratnih imam ih malo jer sam rewlativno nova pa valjda i lose ide prodaja zbog malo povratnih > > > Mislim da je cak moguce da je zbog povratnih,ja osobno kod malo povratnih preferiram primopredaju a ako nisu iz mog kraja izbjegavam suradnju :/ > > Da, ja isto mislim da je to razlog, iako eto nekim curama sam slala pouzecem valjda im je tako sigurnije kad imam malo povratnih , valjda ce s vremenom krenuti... :) > Pa to je jedno od rijesenja ali je postarina 40 kn pa ti to vecinom igra ulogu,pokusaj sniziti cijene mozda krene :) Ma ja platim postarinu pa je kao nadodam na iznos paketa pa ispadne jeftinije, to je hp ekspresom 40 stvarno preskupo, hvala na savjetima svejedno 😘
2016 12 02
Hahahahaha kraljice! > viktorija19: > > JovanaJovanovic: > > Hahaha reci koji? Bijeli se danas prodao (Hvala dragom Bogu 😂😂😂) > viktorija19: > > > > JovanaJovanovic: > > > > Nisi jedina 😂 Ne ide ni meni ,a snizila cijene vec dvaput i to na doslovno najmanje moguce 😂 Kontam da je kriza sad, ljudi cuvaju novac za Bozicni blagdane... > > > Ja pikiram onaj kaput kod tebe ali nikako da nesto prodam pa da ti se mogu javiti haha > Crni terranova 😄😄 mozda sam zlocesta ali sve se nadam da ga neces prodati 😂😂
2016 12 02
Kod mene ista stvar, bas gubim volju objavljivati.. Ako mi se netko i javi, dam podatke i nakon tog javlja da je odustala. Za poluditi!
2016 12 02
:-)
2016 12 02
> Zeeljaa: > Kod mene ista stvar, bas gubim volju objavljivati.. Ako mi se netko i javi, dam podatke i nakon tog javlja da je odustala. Za poluditi! Joj to mi nema goreg, izmjerim i poslikam dodatno, može kupljeno, sve se dogovorimo i pošaljem svoje podatke, a onda idući dan odustala ili još gore niti mi ne javi, nego idem pitat nakon dan, dva...a sorry zaboravila sam ipak nebi...izluđuje me to...no dobro, ima već tema o tome ovdje na forumu, ali nisam mogla ne prokomentirati i ovdje :D
2016 12 02
Ja nisam ni sama pametna- doduše nova sam tu. Danas sam neke stvari snizila... pa gledam, mozda sam skupa ili nesto. Ali zbilja imam puno novih stvari koje su nenosene, i to je malo skuplje. Sve sto sam nosila dam neku ok cijenu pa valjda prodje..i da sve prodam-nebi mogla kupiti sve ono što sam si nagurala u OMILJENE :)
2016 12 03
U zadnjih mjesec dana ide super, sada u 12.mj. ocekujem zatisje. Prodaja krene uvijek pred sezonu i tako nastojim stavljati odredjene sezonske artike. Probajte svakih par dana nesto staviti, tako pozovete kupce da pogledaju i vase druge stvari. Nekad se kupi nesto sto ste i prije 1god.stavili. slikajte pripremljen artikl, sa urednom pozadinom, u opisu budite jasni, ne sturi..i budite iskreni. Budite skloni pregovorima- naposljetku istina je ta da je realna cijena tog artikla 0kn dok vam stoji u ormaru mada koliko skup on bio i koliko savrsen bio. Sretno!
2016 12 03
> littleana: > U zadnjih mjesec dana ide super, sada u 12.mj. ocekujem zatisje. Prodaja krene uvijek pred sezonu i tako nastojim stavljati odredjene sezonske artike. Probajte svakih par dana nesto staviti, tako pozovete kupce da pogledaju i vase druge stvari. Nekad se kupi nesto sto ste i prije 1god.stavili. slikajte pripremljen artikl, sa urednom pozadinom, u opisu budite jasni, ne sturi..i budite iskreni. Budite skloni pregovorima- naposljetku istina je ta da je realna cijena tog artikla 0kn dok vam stoji u ormaru mada koliko skup on bio i koliko savrsen bio. Sretno! Ma ja svaki dan snizim cijene al opet nema upita, i kad me za zamijenu pitaju ako ne nadjem nista ponudim da dam popust ili nesto ali nitko nebi kupio 😂
2016 12 03
kod mene suša vec duze vrijeme :,'(
2016 12 03
Ima dosta web shop ova,pa prodaja na fejsu,na njuškalu itd...,a ljudi baš nemaju novca za bacanje,a i sad idu i blagdani pa nije čudo ako prodaja slabo ide.Strpljenja i nadati se da će biti bolje! ;)
2016 12 03
U mene 0 bodova prodaja
2016 12 03
1 2 3 4 5 6 7