Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Svakodnevica /

Dom /

moderno ispijanje kave..

Istina.. Baš prije neki dan gledam parove u jednom mirnijem kafiću...i identična situacija koju je sonja opisala.. Ako njima odgovara ok...ali ne vidim smisla u izlasku..kavi..ni romantici.. Ono..vratiš se doma opet..mob u ruke...a sa kim si bio posljednjih sat vremena...ni ne znas...sa mobom? Meni je to u bilo kojem društvu tako ogavno i nepristojno.. Ne želim takve osobe pored sebe...poslati ih doma po kratkom postupku..
2017 01 09
Istina uzas ...dozvoljeno je samo muzu ...opušta ga malo kladiona vijesti ali nikom drugog,ja bez beda bi rekla aj bok odo
2017 01 09
Lajk za temu! Apsolutno nisam za ta "moderna" ispijanja kave. A kako je krenulo morat cu i napravit novu wifi lozinku doma. Dodju mi prije doma na kavu i svaka na svom mobu :D Strasno :D
2017 01 09
Sreća u toj cijeloj situaciji je što moje društvo stvarno ne visi na mobitelima kad smo vani ili na kavi! Jedno je odgovorit na poruku ili obaviti kratki poziv, naravno, ali kad ih vidim da vise po fejsbucima, viberima, portalima i inim gluparijama na kavi, ne kužim...Meni je frend to jednom napravio pred par godina, kava je trajala pola sata pa sam se samo preselila za drugi stol drugoj ekipi koja je došla u međuvremenun pa mu ništa nije bilo jasno. nefertiri, potpis i moj naklon na svako slovo napisano!
2017 01 09
Ne nisam ali sta nisu zabranjujemi mobiteli upaljeni u ucionici?zena je zabranila da je dočekuju u razredu nakon malog odmora sa mobitelima,meni je to sasvim opravdano i nevjerujem sa ce se roditelji zaliti na to ja prva nebi.a zahvalnost roditelja objašnjavam bas time sto s njima razgovara ...danas se djeci nista nemoze odbiti sve im se kupi a ničemu se ne raduju...pa se dižu krediti i neznam kakve otplate za stvari koje djetetu do 4 razreda netrebaju uopce ,ali to je samo moje mišljenje , a bas kako pise učitelj ima odgojno obrazovnu funkciju,tete u vrtićima imaju vise utjecaja na neku djecu nego pojedini roditelji doma ali to je opet neka druga tema . i ja se ne odvajam od svog moba na tipke ali službeni je moderan pa sam recimo pola pola ]:)
2017 01 09
I ja imam starinski mob , za puruku, i za poziv , drugo mi ne treba ,fejs nemam, to ima moja kćer ,niti nemam vajber ,baš nam je lijepo, ujutro pričanje uz kavicu, onda svako svojim poslom, onda ručak, onda ja na kompu ,i to mi je sasvim dosta , ova mladež današnja to kako vrijeme dolazi . neću znati ni komunicirati , samo preko moba ,imam kčer ali ne mogu reći da je ovisnik o mobu.
2017 01 09
> Sanja8888: > Ne nisam ali sta nisu zabranjujemi mobiteli upaljeni u ucionici?zena je zabranila da je dočekuju u razredu nakon malog odmora sa mobitelima,meni je to sasvim opravdano i nevjerujem sa ce se roditelji zaliti na to ja prva nebi.a zahvalnost roditelja objašnjavam bas time sto s njima razgovara ...danas se djeci nista nemoze odbiti sve im se kupi a ničemu se ne raduju...pa se dižu krediti i neznam kakve otplate za stvari koje djetetu do 4 razreda netrebaju uopce ,ali to je samo moje mišljenje , a bas kako pise učitelj ima odgojno obrazovnu funkciju,tete u vrtićima imaju vise utjecaja na neku djecu nego pojedini roditelji doma ali to je opet neka druga tema . > i ja se ne odvajam od svog moba na tipke ali službeni je moderan pa sam recimo pola pola ]:) Sanja tako je bilo kod stele ,ko je imao mobitel na satu mob u rukama nastavnik .uzme , preda ga razrednici, i onda mi moramo ići po mob . ja nisam išla jer sam bila ljuta na moju, i da vidiš nema više mob pod satom. nisam išla dva tijedna po njega .
2017 01 09
Stela ja jedina face nemam od svih koje poznam ,:) ..al evo otkrila sam krpice :P
2017 01 09
Da desilo se i mojoj frendici ostao mob kod razrednika do kraja godine !!!jadan bio je van sebe mali.od tada ima pravo sat vremena doma biti ili na mobu ili na kompu.mob nosi sad smanjen ne tipka na njega samo ako se nakon skole mora javiti da ce Ostat na nekoj dodatnoj ..al to rijetko jer je gladan pa žuri doma ,:)
2017 01 09
Što nam više treba , tu ima svega . :') :') :') :') :')
2017 01 09
Ma mrzim to tipkanje...nemoj me zvat na kavu ako ces blejat u mobitel .srecom moji svi vise vole čašicu i kavicu od mobitela :')
2017 01 09
Ni ja to ne volim ako se razgovara onda razgovaraj, ako ćeš pisati idi doma pa piši.Sanja to i ja volim, pogotovo pjenjušavi šapanjac , koja mi ga donese moja strićna kad kod mene dođe. To je pravo veselje. :
2017 01 09
> nefertiri: > Jer, na kraju, roditelji i kupuju djeci skupe mobitele da ih koriste, da se prave važni, da imaju sve što imaju i drugi, ako je moguće i malo bolje i više...da im "grade samopuzdanje". > Za sve što učitelj radi mora postojati pisano opravdanje, dakle neki pravilnik, zakon, program, kurikulum, statut ili kućni red. > Ima roditelja koji će takve poteze pohvaliti, a opet ima i onih drugih. Ako se oni požale, ribaju te u školi. > "smatram da ste to i dužni jer doma nemaju roditelji vremena" - dužnost učitelja je odgojno-obrazovni rad sa učenicima, to jest - posao, zvanje, A NE zamjena i nadoknada ljubavi, pažnje, odgoja "prezaposlenih" roditelja. AKo ćemo o dužnosti učitelja, ajmo redom.... dužnosti roditelja?! Bravo, bravo nefertiri ))) Priča o prezaposlenim roditeljima ne drži vodu. Kunu se svi roditelji da im je dijete najveća vrijednost. OK. Neka to i pokažu jer koju im to poruku šalju kupovanjem i gomilanjem nepotrebne materije - da li je to poruka da se sve može kupiti?...Strava. I neka ne očekuju od profesora da odradi njihov dio posla.
2017 01 09
Došlo je vrijeme malo gadno, prije nije bilo mobitela ..... ali su bila druga vremena ,dok je moja išla u osnovnu i u srednju, znalo je biti , da mora ostati, ili zbog probe ili rade neki projekt , onda mi napiše poruku, ili me nazove na kratko, sad na žalost svega ima , i svako se brine za svoje dijete, ali sam je naučila i dokazala ,da se to još jednom desi na satu, neću ići po mob, i nikad joj se nije desilo. Naravno i nisam joj kupila mob po par tisuća kuna kao što sad imaju ,djeca .
2017 01 09
svega ima,moja sogorica ima sestru u Zagrebu i došli oni na more a mala najmlađa kaze mom muzu oces mi kupiti iPhone????dakle nikakav rod nam nije ok vezani jesmo ali klinka od 7-8 godina?i naravno pitamo mi mamu njenu pa odkud maloj to i bas iPhone (mama je prof na faxu i vise je onako alternativka )ostala u šoku ,kaze oprosti ali djeca u tom razredu samo sto ne voze bemvjeca(imaju 8 naravno da ne ali tako je rekla) toliko je bitno to meterijalno .pa reko i kod nas je roba markice sve je i ti isto napeto ali od kud djetetu takav mozak....na kraju se skužilo tko je kriv...učiteljica... drzi taj svoj iPhone na stolu valjda i malo podupire te bogatije i eto ti
2017 01 09