Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Objave, novosti, komentari moderatora /

Ana Mate Barbarić HITNO

> Blliss: >Evo jedna me trola u inbox, da ne znam , ma nepismena kao Ana, samo zato jer sam joj na temi rekla da njemački špic, ne sliči na njemačkog špica,, > Prijeti, bolje rečeno Wahahahahahah! :')
2017 01 19
> marija_0407: > > SaraKedavra: > > > marija_0407: > > > Nisam.Ne dopuštam da itko na mene vrši ikakvu vrstu pritiska,i još tu sa nekim jadnim provokacijama.Doviđenja! > > A sirotica pod pritiskom. Sigurno ti je i nivo stresa na 100. :( > Pa imam ja važnijih briga od ovog,ne treba mi dodatni pritisak od tu nekih nepoznatih žena.Lp sorry, al znaš koja mi asocijacija odmah? Jel se sjeća netko feza iz ludih 70ih? "Good day! I said GOOD DAY!" :D
2017 01 19
Like njemački spic
2017 01 19
Yup....good day :') totalno!
2017 01 19
> Brdosuza: > To je ona što je obrisala temu :') > Pun mjesec prošao..biće da je kolektivni pms na krpama > E da...zaboravih > Lp Da, da sad mi se "prijeti" u inbox, sažetak:ona je jedina pametna,završila fakultet i xy drugih stvari koje nisam razumjela, mislim da je napisala da zna i kineski,, valjda.., Lp
2017 01 19
Joj, vidjela sam tu temu za njemačkog špica, meni to isto ne liči baš. kakve veze faks ima sa raspoznavanjem vrsta pasa? :O LP.
2017 01 19
a de ne morate stalno pritiskat 'Odgovori' kad pisete kom, puno mi treba da odskrolam :D
2017 01 19
> SaraKedavra: > Joj, vidjela sam tu temu za njemačkog špica, meni to isto ne liči baš. > kakve veze faks ima sa raspoznavanjem vrsta pasa? :O > LP. Cijena koju iste je 1/4 uobicajene cijene za te zverke. A vi tako. Lp
2017 01 19
> Blliss: > > Brdosuza: > > To je ona što je obrisala temu :') > > Pun mjesec prošao..biće da je kolektivni pms na krpama > > E da...zaboravih > > Lp > Da, da sad mi se "prijeti" u inbox, sažetak:ona je jedina pametna,završila fakultet i xy drugih stvari koje nisam razumjela, mislim da je napisala da zna i kineski,, valjda.., Lp Pitaj koje je vrste tata od štenca..ali neka ti napiše na kineski :')
2017 01 19
Mene zanima cime prijeti. Oce ju ker ujest na kineskom? Lp
2017 01 19
> cipelitza: > > SaraKedavra: > > Joj, vidjela sam tu temu za njemačkog špica, meni to isto ne liči baš. > > kakve veze faks ima sa raspoznavanjem vrsta pasa? :O > > LP. > Cijena koju iste je 1/4 uobicajene cijene za te zverke. A vi tako. Lp E sad ako ovo pročita naje... ste, meni i dalje piše ljubavna pisma, no nek se dete veseli
2017 01 19
Ma kud ode ovo????? Lp
2017 01 19
Jel i stan od triest kvadrata isto za 1/4 cijene? o:)
2017 01 19
> Blliss: > E sad ako ovo pročita naje... ste, meni i dalje piše ljubavna pisma, no nek se dete veseli Rrrrr na korak ste od dakfejs slikica na vajber uz klonju u pozadini. Il vrata od lifta. Lp
2017 01 19
> rafaela1973: > Ma kud ode ovo????? > Lp U tri lepe :D al neću psovat, smišna će mi virus poslat :D LP.
2017 01 19
1 2 ... 9 10 11 12 13 14 15 ... 55