Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljepota, stil, zdravlje /

Sport i dijeta /

Preporuke yoga zagreb

Cure ima li koja preporuku za jogu u Zagrebu, bilo bi idealno tresnjevka ili nesto na zapadnijem djelu! Da je program prilagoden potpunom pocetniku :) moze cak i neka alternativa jogi ako netko ima neku preporuku :)
2017 02 08
osobno idem u Gaia studio u Gundulicevoj, super su mi, ali od frendica cujem lijepe stvari te imas pocetnih programa u om yoga na Tresnjevci (www.om.com.hr) pa probaj :) :D :D :D
2017 02 08
om yoga je super i ima sve stupnjeve i termine :-) osobno, jako dobru yogu mi drže i curke u Invictusu u Vrbanima. na Savskoj, blizu okretišta ti je yogaplejs, oni su isto ok, ali nešto skuplji.
2017 02 08
Uguglaj 'Joga u svakodnevnom životu' - vrhunska joga škola s vrhunskim instruktorima, u gotovo svakom kvartu, termini ujutro, popodne, navečer......
2017 02 09
Uffff, pobjegao mi post prije nego sam ga dovršila :o Program stupnjevan - upisuješ se u 'prvašiće',dakle u stupanj za potpune početnike, a zatim napreduješ kroz 2., 3., 4......stupanj, od najlakših i najjednostavnijih vježbi prema zahtjevnijima. Savršen sistem.
2017 02 09
Hvala svima, treba sad procesljat sve prijedloge i nac kaj najvise pase :*
2017 02 09
hanami - ohh ovo je predivno, besplatno za nezaposlene! to jos nisam vidjela, svaka cast! :")
2017 02 09
da, vidite kako sam mogla zaboravit da joga u svakodnevnom zivotu ima na razlicitim lokacijama :) oni su super za apsolutne prvasice i znam ih dosta osobno, svi su dobri instruktori, svak na svoj nacin :)
2017 02 09
Jep, to je to :") . 23 godine vježbam jogu u svakodnevnom životu.
2017 02 09
Ja imam iskustva sa jogom u svakodnevnom životu, super su!
2017 02 19