Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Dom /

Fauna /

Maltezer štenci

Pozdrav :) ima li netko ili zna nekoga ko poklanja ili prodaje štence maltezera a da nisu preskupi. Zagreb i okolica. Hvala na svim informacijama :)
2017 02 09
ja ih uvjek gledam,pogotovo one -mini- imaš na njuškalu, a poklanjaju za 800k bihon havanez
2017 02 09
3 godine i nije puno, taman je naučen na sve,brzo se oni, uz puno ljubavi, adaptiraju..
2017 02 09
> LucijaPusic: > Pozdrav :) ima li netko ili zna nekoga ko poklanja ili prodaje štence maltezera a da nisu preskupi. Zagreb i okolica. Hvala na svim informacijama :) Probaj s azilima u svojoj blizini, ili pak kupi od uzgajivača. Kod štancera ćeš jeftinije proći, ali zato kuja plaća visoku cijenu.
2017 02 09
ajme, fedora, pa gdje nađe ovu nečovjekicu? To bi ja sve prijavila pa nek ima doživotnu zabranu uzgajanja fikusa, a kamoli držanja bilo kakvih životinja :@
2017 02 09
Na fb sam našla oglas gdje mijenjaju psa za mobitel. Nadam se da će oba psa doći u dobre ruke.
2017 02 09
ovaj oglas je samo dokaz da maltezer nije u pravim rukama... :/ zato bi ga ja, da mogu, odmah uzela i pružila mu svu ljubav koju nema.. :/ :/ :/
2017 02 09
Ova slika je iz neke crnohumorne grupe na fejsu. Toplo se nadam da je riječ o neslanoj šali.
2017 02 09
Ne tako davno vidjela sam na Njuškalu da mijenja kujicu za dijelove od auta ili može i oprema za ribičiju... :/ </3
2017 02 09
Ne kupujte kod stancera.Kupujte u uzgajivacnici (ni tad nije sigurno) rade udimite u tipu Maltezera, jer cete platit vet. ono sta niste uzgajivacu.Udomite i ,ucinili nekog sretnim.
2017 02 09
> cici1950: > Ne kupujte kod stancera.Kupujte u uzgajivacnici (ni tad nije sigurno) rade udimite u tipu Maltezera, jer cete platit vet. ono sta niste uzgajivacu.Udomite i ,ucinili nekog sretnim. Sve istina. Psići kupljeni kod štancera su nerijetko boležljivi + prerano ih odvajaju od majki.
2017 02 09
udomi. pls. spasi neko malo biće. njemu/njoj će to bit jako drago.
2017 02 09
> kvocka: > > LucijaPusic: > > Pozdrav :) ima li netko ili zna nekoga ko poklanja ili prodaje štence maltezera a da nisu preskupi. Zagreb i okolica. Hvala na svim informacijama :) > Probaj s azilima u svojoj blizini, ili pak kupi od uzgajivača. Kod štancera ćeš jeftinije proći, ali zato kuja plaća visoku cijenu. slazem se i jos napomena: ne postoje MINI maltezeri...postoji maltezer. to sto se stancanjem dobiju mega maltezeri pa je maltezer po standardu mini je zapravo tuzno... bilo kako bilo...udomi, pliz.. previse je napustenih pasa svih velicina, boja, dobi.. jadni psi
2017 02 09
Ili udomi ili kupi od pravog uzgajivaca gdje ces znati sta dobivas velicinom, karakterom i da je zdravo stene. Ako nemas novaca za cistokrvnog psa, onda udomi nekog, ali nemoj kupovat od stancera gdje ces dobiti sve samo ne zdravog psa predstavnika te pasmine koju zelis.
2017 02 09
jel se može provjeriti dali je oglas za maltezera stvarni ili -patka-...
2017 02 10