Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Pomoć na stranici /

Novi clan, helpp

> Poisene: > Šalješ uglavnom po želji kupca, kako se dogovorite. > Tiskom (cijena paketa ovisi o veličini) > Poštom (obično - ne preporučam, znaju se zagubiti pošiljke ponekad, a nemaš dokaz da si poslala, kao ni dokaz da je kupac preuzeo, ako bude tvrdio da nije dobio; prioritetno i preporučeno) > Pouzećem ne bih preporučila je se može dogoditi da kupac ne preuzme paket pa plaćaš duplu poštarinu. > Prvo uplata, pa onda šalji artikl. > Obavi i primopredaje ako si u mogućnosti i ako želiš. > Kupuj za početak možda od provjerenih članova, gledaj broj povratnih, ima li negativne, neutralne, te najbitnije možda, komunikaciju u inboxu. Izbjegavaj za početak ako ti je išta čudno, ako izbjegava slikati dodatno, ako smišlja isprike i zavlači. > Povratne dakako nisu mjerilo, ali za početak ti mogu pomoći. > Uslikaj artikle da se jasno vide, naznači ako ima nedostataka. Nemoj podvaljivati oštećenu robu koju ni sama ne bi kupila. > Pokušaj biti realna s cijenama. > Ovo mi prvo pada na pamet, cure će ti sigurno dati još koji savjet. Sretno! Poštovanje evo ja sam odavno na krpice nekih godinu i pol mislim al tek sam sad par stvari prodala i problem je sta moras moliti da se napise osvrt iako je sve bilo fer i korektno ali sad me ostale na krpicama pitaju zasto nemam nijedan osvrt i moguće da mi ne vjeruju jer nemaju povratne informacije kako postici da napišu osvrt
2017 02 22
dobro nam došla :")
2017 02 23
Hvala 😊> IvanaBezerFarac: > > Poisene: > > Šalješ uglavnom po želji kupca, kako se dogovorite. > > Tiskom (cijena paketa ovisi o veličini) > > Poštom (obično - ne preporučam, znaju se zagubiti pošiljke ponekad, a nemaš dokaz da si poslala, kao ni dokaz da je kupac preuzeo, ako bude tvrdio da nije dobio; prioritetno i preporučeno) > > Pouzećem ne bih preporučila je se može dogoditi da kupac ne preuzme paket pa plaćaš duplu poštarinu. > > Prvo uplata, pa onda šalji artikl. > > Obavi i primopredaje ako si u mogućnosti i ako želiš. > > Kupuj za početak možda od provjerenih članova, gledaj broj povratnih, ima li negativne, neutralne, te najbitnije možda, komunikaciju u inboxu. Izbjegavaj za početak ako ti je išta čudno, ako izbjegava slikati dodatno, ako smišlja isprike i zavlači. > > Povratne dakako nisu mjerilo, ali za početak ti mogu pomoći. > > Uslikaj artikle da se jasno vide, naznači ako ima nedostataka. Nemoj podvaljivati oštećenu robu koju ni sama ne bi kupila. > > Pokušaj biti realna s cijenama. > > Ovo mi prvo pada na pamet, cure će ti sigurno dati još koji savjet. Sretno! > Poštovanje evo ja sam odavno na krpice nekih godinu i pol mislim al tek sam sad par stvari prodala i problem je sta moras moliti da se napise osvrt iako je sve bilo fer i korektno ali sad me ostale na krpicama pitaju zasto nemam nijedan osvrt i moguće da mi ne vjeruju jer nemaju povratne informacije kako postici da napišu osvrt
2017 02 23
Hvala 😄> TanjaJurcevic: > dobro nam došla :")
2017 02 23
poz cure! :) moze li mi neka molim vas objasnit kako da postavim temu ili pitanje na forumu?.. hvala unaprijed
2017 02 24
hvala ti ;*
2017 02 25
Koja je ovo glupa stranica, žali Bože vremena i truda što potroših na prijavu i na traženje par krpica! Našla sam 6 stvarčica za koje sam bila zainteresirana, svakoj prodavačici sam poslala već dvije poruke, prošlo je već tjedan dana i niti jedna se ne javlja pa se ja pitam koji klinac tu nudite krpice, tražite kupca a niste u stanju odgovoriti tjedan dana na jednu poruku?
2017 02 25
1 2