Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Pomoć na stranici /

prevarena u zamjeni te dobila 4 negativne zbog toga!! :(

> LoraPalmer: > Ne znam koje je veličine ta košulja koju ste joj prodali , ali koliko vidim žena nosi grudnjake 90D!! > Drugo dobila je košulju , a nije vam poslala zamjenski paket tj robu za koju ste se dogovorile . > Drugo žena tvrdi da je izgubila broj pošiljke od Tiska , a uspjela je stopirati " paket " , nakon X dana od slanja ?! > Ne znam , meni se čini da je ona čekala da dobije vaš paket , pa ako joj odgovara onda bi vam tek poslala robu za koju ste se dogovorile zamjeniti . Plus još sve te negativne ocjene od ne znam kakvih osoba .... Slala je postom ali opet nakon 5 dana je ona vratila paket.. Da cekala je sigurno da stigne... A ako nosi 90D sve mi je jasno jer je kosuljica s vel i nema bas elastina..
2017 04 20
Nije ona stopirala paket. Da bi ga stopirala treala ga je prvo uopce poslati.
2017 04 20
Imam blagi feeling da su zajebi ovdje sve bizarniji. I ne radi se čak o nekoliko stotina nego nekoliko desetaka kuna. :|
2017 04 21
Tek sam se prijavila i sad me strah me kupovati a vidjela sam lijepih stvari.
2017 04 21
> Natalijamitova: > Tek sam se prijavila i sad me strah me kupovati a vidjela sam lijepih stvari. Dobro nam došla! Nisu svi na MK prevaranti nego se samo o njima više piše. Sretno 👍
2017 04 21
> Natalijamitova: > Tek sam se prijavila i sad me strah me kupovati a vidjela sam lijepih stvari. Bez straha! Ima nas ovdje normalnih, s puno fer suradnji iza sebe... tako da nema mjesta strahu, ali doza zdravog opreza je obavezna :) Dobro došla!
2017 04 21
Užas, pokvarenosti i bahatosti, kao da nitko nije slao poštom pa može povjerovat da će stopirat paket nakon 5 dana, nakon toga sve je jasno, nije htjela riskirat s artiklom, već ako joj se ne sviđa ili ne paše ajmo nazad. Mislim da je ovo za crnu listu čim je ovako pokvarena igra.
2017 04 21
> kvocka: > Prije nego se javiš adminu možda da obrišeš pozitivnu koju si ostavila "ženici" > s tim da sumnjam da je to jedina lažna s obzirom da ih se baš naredalo danas:) Nije problem, obrisati cu, stavila sam zbog te 4 negativne jer nije puno poslovala a te 4 negativne bas kvare sliku bezveze
2017 04 21
Nije na meni da se mijesam, ali gledajuć' sa strane ne parite puno bolji od nje ako ste pozvali svoje prijateljice da ostavljaju lazne pozitivne Vasoj majci. Razumijem Vasu vrlo vjerojatno opravdanu ljutnju, ali nemojte se spustati na njen nivo.
2017 04 21
vidim da je autorica povrijeđena jer je zapravo prozvana za prevaru i dobila negativnu u skladu s poslanim. mislim da i ti i ova druga trebate poraditi na komunikaciji i toleranciji. danas više nitko nema kulture i poštovanja prema drugome. živimo u izvrnutom svijetu. poslala si poderanu košulju, ili je ona poderala, nebitno. mogla si joj reći neka si ju zadrži i nju i svoje cipele, a ne prodavati obraz za 20kn. i ne prozivaj ako i sama ostavljaš lažne povratne.
2017 04 21
> zfiser: > Nije na meni da se mijesam, ali gledajuć' sa strane ne parite puno bolji od nje ako ste pozvali svoje prijateljice da ostavljaju lazne pozitivne Vasoj majci. > Razumijem Vasu vrlo vjerojatno opravdanu ljutnju, ali nemojte se spustati na njen nivo. Tko je rekao frendicama da ostavljaju mojoj mami pozitivne?
2017 04 21
> poleirish: > vidim da je autorica povrijeđena jer je zapravo prozvana za prevaru i dobila negativnu u skladu s poslanim. > mislim da i ti i ova druga trebate poraditi na komunikaciji i toleranciji. danas više nitko nema kulture i poštovanja prema drugome. živimo u izvrnutom svijetu. poslala si poderanu košulju, ili je ona poderala, nebitno. mogla si joj reći neka si ju zadrži i nju i svoje cipele, a ne prodavati obraz za 20kn. > i ne prozivaj ako i sama ostavljaš lažne povratne. Ona je sama poslala natrag kosuljicu nitko je nije trazio..
2017 04 21
Malimedo-napisala sam 'ako'- jer izgleda sumnjivo. Ali velim-ne bi se htjela mijesati i zelim Vam da sve rijesite s pozitivnim ishodom.
2017 04 21
> MaliMedo2527: > > zfiser: > > Nije na meni da se mijesam, ali gledajuć' sa strane ne parite puno bolji od nje ako ste pozvali svoje prijateljice da ostavljaju lazne pozitivne Vasoj majci. > > Razumijem Vasu vrlo vjerojatno opravdanu ljutnju, ali nemojte se spustati na njen nivo. > Tko je rekao frendicama da ostavljaju mojoj mami pozitivne? Pa ti si sama ostavila.
2017 04 21
2 tjedna od ove (hvala Bogu) rijesene situacije Nina salje poruku da zeli zamjenu. Ovaj put ima profil PinkBaby1992 hahahah hm?!
2017 05 07