Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Objave, novosti, komentari moderatora /

Slike koje se ne prikazuju

Cure, tragedija! Sad mi se javila tehnička služba da sve artikle kojima se slike ne vide treba obrisati. Eto, ovo su službene informacije, isprike svima!
2018 02 09
Ja imam velikih problema s otvaranjem stranice, jako je sporo, stalno javlja greške, ne učitava slike, a postavljanje novog artikla traje beskrajno dugo... U čemu je problem? ,:(
2018 02 10
Opet nije radio login, sad je popravljeno. Jel znate za neki artikl mlađi od dvije godine a da se ne vidi? Idealno iz 2018?
2018 02 10
Meni se od prosle godine sve vide,nije se vidjelo iz 2016-e 5 oglasa,obrisala sam pa cu ih ponovo postaviti.. Lose za cure koje imaju vise stranica za ponovno ucitavanje,meni ovih 5 nije nikakav proble..
2018 02 10
Samo stariji artikli mi se ne vide. Nisam bila aktivna neko vrijeme pa nisam znala da se nesto mijenjalo po tom pitanju, moja greska. Ali i dalje mi ne zeli uploadati novi artikal iz prve. Nekoliko puta moram reloadati i sve nanovo ispuniti da bi uspjelo...
2018 02 10
Ja ne vidim ni jednu sliku, niti slike profila
2018 02 10
evo mene malo prije opet izbacivalo i sad vidim sve....
2018 02 10
Jos jedan problem - ne uspijevam sortirati robu. Pomoc? :|
2018 02 10
Primjetila sam da se radi o starijim artiklima. Bit će red sve brisat i opet učitavat. I kod mene je problem što je sve jaaako usporeno od logina pa do učitavanja slika. Stavim 5 slika u oglas ali mi na kraju prikaže samo po 1-2 slike 😔
2018 02 11
Pa to je doista vrlo neugodna situacija. Meni se ne vidi 40-ak % artikala. Izbrisati sve nevidljivo je grozno; to je višegodišnji trud i sve nanovo poprilično je zahtjevan posao. Pogotovo kad netko poput mene detaljno opisuje proizvode. Žao mi je što se taj problem tako olako shvaća. Čini mi se da jedino ja smatram takve stvari ozbiljnima. Činjenica jeste da vlasnik stranice zarađuje na oglasima zahvaljujući brojnosti nas "krpičarki"; činjenica jeste da je u oblikovanje stranica uloženo mnogo sati sjedenja za kompjutorom, mjerenja, pohrane, opisa...Sve to izgleda odlazi u vjetar...Uvijek pristajemo biti ovce. Žalosno i nepravedno. Mirela Kalanj
2018 02 11
Mirela, opise copy/paste da ne morate sve opet pisati. Tako će brže ići. :)
2018 02 11
Ma baš šteta! Ja imam sigurno 10ak artikala za ponovno uploadanje grrrrr
2018 02 11
Ma nemogu da vjerujem...ovo je stvarno koma 😔😔😈😈 Sad da brisem...da sve isponova pisem..prepisivam na papir..pa prenosim...ko je tu lud...imam puno ribe poslikati..uplodati..nista..neide...sad obrisem...onda necu mici uplodati...staviti nazad artikle...STA JE TO SADA?? Nemoze se to rijesiti na dr. nacin... Bolesna sam..stalno kod lijecnika..hodam umorna...i sad da opet to isto radim sve ispocetka... MA DAJ TE MOLIM VAS..😈😈😈😈😈😈😈
2018 02 12
Sad bas gledam...pokazuju se neke slike i iz.. 2014....i 2015...cak ima ih i iz 2013...zato netko ne mora brisati...sta je to za problem... a zasto se ne vide slike profila od clanica??? To treba rijesiti.. OVO JE VEC PREDUGO...OVAJ PROBLEM...!!!!!!!!!!! ???????
2018 02 12
Meni se ne vidi slika profila, niti vidim druge korisnice. Najbitnije od svega dosta artikala nije vidljivo :(
2018 02 12
1 2 3 4 5 ... 8