Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Svakodnevica /

Dućani, artikli, rasprodaje /

Njuškalo - što mislite?

Kupujete li krpice na Njuškalu? Nisam još dosad kupovala, ali sam našla jednu jaknu koja me jako zanima (nije neka wow cifra, 150kn, ali svejedno), ali ne znam koliko mi je sigurno? (Konkretno ova osoba ima jako puno krpica i ostalih stvari koje prodaje tamo, tražila sam je pod tim nickom na Krpicama, ali je nema, a nema ni te jakne, pa pretpostavljam da nije tu.) Kako se uopće plaća? Pouzećem?
2018 02 11
Javljam se kao prodavač na Njuškalu.... Htjela bih samo reći da sam tamo prodala više robice nego ovdje preko MK. ;) Na mjestu kupca, pogledala bih da li osoba ima puno oglasa, od kada je registrirana na Njuškalu, što prodaje i kakva je komunikacija, mogućnost primopredaje .... i onda odlučila...
2018 02 11
Vidim da vi prodajete dosta dječje odjeće, a mislim da se to tamo dosta prodaje jer puno ljudi zapravo ni ne zna za Krpice, a dječju robicu ljudi često kupuju polovnu. Ova je osoba registrirana već 6 godina, puno toga prodaje. Primopredaja nije moguća jer je iz Zagreba, a neću tako skoro tamo. Tako da valjda onda ostaje pouzeće. Ne bih nikako uplaćivala na račun prvo kao na Krpicama.
2018 02 11
Ja kupujem na krpicama, na njuškalu mi je veliki minus što nema povratnih time je i rizik prevare puno veci. Imam nekoliko stvari oglašeno i na njuškalu ali tamo rijetko kad nešto prodam
2018 02 11
> Lina33: > Ja kupujem na krpicama, na njuškalu mi je veliki minus što nema povratnih time je i rizik prevare puno veci. > Imam nekoliko stvari oglašeno i na njuškalu ali tamo rijetko kad nešto prodam Upotpunosti se slazem,rizik jer nema povratnih tako da ja tamo ne kupujem niti cu..
2018 02 11
ja kupujem na njuškalu, svaki put se pomolim kad uplatim, al do sada me nije nitko prevario...
2018 02 11
Kupovala sam preko Njuškala dječju robicu, no uglavnom sam bila razočarana dobivenim. Ove povratne, koliko-toliko, pomažu u stvaranju slike o prodavaču i uvijek se radije okrećem Krpicama 😃
2018 02 12
Ja sam postavila nekoliko oglasa s robom na njuskalo i jedino sto sam dobila je poruke perverznjaka... Znala sam prodavati srednjoskolske udzbenike i to je islo ok, a brata su prevarili za nemalo kuna tako da nisam nikako sklona njuskalu
2018 02 12
ja sam preko njuškala prodala hrpu stvari što odjeće što igračaka i knjiga....kupovala sam samo par puta i uvijek je bila primopredaja...znači moje iskustvo odlično...
2018 02 12
svakako nešto preko 100k nebi dala, ne usudim se....
2018 02 12
Ja sam na njuškalu prodala hrpu udžbenika, nekrpičarske opreme za bebe, igračke, auto, nešto odjeće...i kupila sam oooodličnu zimsku jaknu za sina! Tako da su i moja iskustva za sada sve 5+! ;)
2018 02 12
> mkrpice: > > Lina33: > > Ja kupujem na krpicama, na njuškalu mi je veliki minus što nema povratnih time je i rizik prevare puno veci. > > Imam nekoliko stvari oglašeno i na njuškalu ali tamo rijetko kad nešto prodam > Upotpunosti se slazem,rizik jer nema povratnih tako da ja tamo ne kupujem niti cu.. rizik je i simo i tamo....i ovdje vas ponekad prevari baš neka sa puno povratnih....
2018 02 12
Gospođa mi je na poruke odgovarala u roku od minute (doslovno!), ali kad sam pitala za dodatne slike, dobila sam samo seen i više ni a ni b :')
2018 02 13
> Ninotchka: > Gospođa mi je na poruke odgovarala u roku od minute (doslovno!), ali kad sam pitala za dodatne slike, dobila sam samo seen i više ni a ni b :') Vrlo sličnu situaciju sam imala. Komunikacija tekla sasvim ok...sve dok nisam tražila mjere dječje jaknice. 😐
2018 02 13
> Meda81: > > Ninotchka: > > Gospođa mi je na poruke odgovarala u roku od minute (doslovno!), ali kad sam pitala za dodatne slike, dobila sam samo seen i više ni a ni b :') > Vrlo sličnu situaciju sam imala. Komunikacija tekla sasvim ok...sve dok nisam tražila mjere dječje jaknice. 😐 Nekako mislim da im se samo ne da zezati s mjerenjem i slikanjem. Recimo, da je ova imala neka oštećenja, mogla ih je samo taktički sakriti s fotke i prodati mi je.
2018 02 13
1 2