Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Ideje /

E ovo je sad bezobrazno...

Ako su se napravile nove teme za trazim prodajem itd. nisu se stare morale brisati. [:frustriran] E pa drage moje cure koje ste mi ponudile tunike zahvalite admini sto ih necu moci niti pogledati vise jer mi je temu obrisala a ja sam tribala u petak donit odluku. [:ljut] I jos jedna stvar ovo je skroz glupa ideja za stavljanje ovih novih tema jer te sve teme vec postoje samo ih se nitko nije pridrzavao i ako ce se brisati cure sa krpica koje to nebudu postivale krpice ce ostati bez clanova. Sada vise Nedavne teme nemaju smisla. A samo da se zna da nama kojima je internetska veza te Nedavne teme su bile najvaznija stvar. Tako da drage moje meni ove krpice vise nemaju smisla jer svi prodavaju neku pamet umisto da se druze. [:tuzan]
2012 11 27
Ovo se pretvorilo u kokodaaaaaa ! [:smijesi]
2012 11 27
Ovo moje nije kokoda nego sam se sad bas naljutila. I sta se postiglo sa tim novim temama nista evo iza mene dvi nove teme trazim i akcija. Sada bi te cure tribale biti izbrisane...a tuge...
2012 11 27
Radi preglednosti foruma i podforuma sam obrisala sve teme, slobodno opet stavi post u odgovarajuću temu, javit će ti se cure opet. :) lp
2012 11 27