Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Pomoć na stranici /

Zbunjena sam :(

Pravila: 1. ne smiju se otvarati teme nego se posta u posebno napravljene teme 2. ne smiju se otvarati teme u krivim podforumima 3. u teme tražim/rasprodaje smije se postati jednom tjedno 4. za distributere kozmetike i za posrednike pri kupnji s interneta imate pripadajuće podforume 5. za prodavače ručno rađenog nakita imate i podforum i smijete stavljati najnormalnije oglase na sajt 6. u svojim profilima možete linkati na fejs/blog ali ne stranice tipa njuškalo, aukcije itd.. . 7. oni koji prekrše pravilo bit će sankcionirani bez prethodnog upozorenja.. mislim da je sve jasno već odavno :) Pravilo br 7. oni koji prekrše pravilo bit će sankcionirani bez prethodnog upozorenja.. Kako ću biti sankcionirana? Ljudi mi odaberu krpicu, uplate, i ja prekršim pravilo npr 1. ne smiju se otvarati teme nego se posta u posebno napravljene teme Budem blokirana. Obrisana? I vi koji ste uplatili a još nisam poslala paket? Što s njima? Rupe u zakonu ili?
2012 11 28
Postoji opcija da se bude blokiran samo na forumu - dakle da ne smiješ postati, u tom slučajnu naravno da možeš nastaviti poslovati. :) Profili se ne brišu da bi se izbjegla mogućnost varanja.
2012 11 28
ne znam, moje mišljenje je sljedeće: ove nedavne teme su mi puno značile jer sam tako pratila neke akcije i besplatnu poštarinu, a sad bi trebala čitat tu cijelu temu koja će bit ooogromna i nepregledna.. [:ljut]
2012 11 28
Meni su nedavne teme znacile jer mi je komp ocajno spor i tako bi vidila sta me zanima i onda bi to i cekala da mi komp otvori a sada ne vidim nista....
2012 11 28
Ne vidim u cemu je problem??? Sve ce biti po kategorijama rasporedjeno i samim tim, pregledno.
2012 11 28
Problem je u tome sta sam prije mogla vidit temu i procitati je a sada nemogu jer je tema u temi,a ja zivim na podrucju koje je jako slabo pokriveno signalom tako da i nemogu stalno otvarati i zatvarati teme...
2012 11 28
meni je bilo preglednije prije, a ne sad! vise ni ne gledam nikakve rasprodaje nit ista, nisam luda da trazim 3 dana gdje se sta nalazi [:boji]
2012 11 28
Milamila potpisujem!
2012 11 28
Znači link od fejsa mogu ubaciti na opis svog profila? To mi baš privatni fejs..al sad sam nekaj heklanog ubacila...par slika..pa... jel smijem ili ne? [:pospan]
2012 11 28
Ili pod temu rukotvorine nabciti link i slike radova?
2012 11 28
smijes. Ja sam primjetila da ove nove teme nitko ne gleda. jucer sam napisala da trazim remen, dok je jos forum bio po starom i u roku minute su mi se 3 cure javile. a danas kad je sve pod jednom temom (trazim modne dodatke) , oglas stoji vec satima i nitko mi se nije javio
2012 11 28
[:pospan]
2012 11 28