Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Dom /

Unutrašnji prostor /

APARAT ZA KAVU ?

Znaci odlucila sam ga kupit, ali ne volim ness i takva pica tako da meni treba aparat priblizno onom u kaficu.. Nasla sam illy na bombice oko 1100kn.. Ova turska mi toliko uzme vrimena i zivaca da nemogu vise.. :/ a ako netko zna da ima neki na rucku ki u kaficu nek se javi.. :)
2013 08 24
Ima dobrih aparata al su skuuupiii..inace illy je odlicna kava
2013 08 24
Nema do turske [:smije] A kad uzmes u obzir da ce ti trebat jedno vrijeme da aparat operes... Opet si na istom (al ti ostane 1000kn [:jezik] )
2013 08 24
A znan al dignem se ujutro zivcana iscupana...kaaavaaa. onda dok voda prokuva zivcanim na kaucu, onda cukar, onda kava, onda jos pricekaj da se digne pjena.. aaaa... hahah malo san danas pukla, al ne stvarno bi tila. taj aparat da radi umisto mene. nije mi problem cistit samo te 2 ure ujutro sam za nista. samo kava novina i mir..
2013 08 24
Zvala sam Nikas da vidim za tu illy kavu, jako mi je dobra po kaficima,ali cula sam da nije ista iz aparata. btw mislim da 20 bombica dode 100 kn.. E i zasigurno znam da je lavazza najbolja kava ali i najskuplja [:znoji]
2013 08 24
Jutro, ja upravo pijem ness, al istina nema do turske [:hihot] Neznam s tim aparatima, meni je svaka kava dobra kad je dobro društvo [:smije] [:poljubac] [:poljubac] [:poljubac]
2013 08 24
Da ... u tom i je problem anarhija.. moje dobro drustvo je 3 mj na brodu, i inace on kuha kavu..
2013 08 24
ovo ti je super za tursku kavu, i jednostavno i za upotrebu i za čišćenje [:kesi] [slika:166285f5-38b0-44d8-8ffc-acf7245c8e51]
2013 08 24
Hmm pa neznam, puno mi je jednostavnije napraviti tursku (premda tu ne pijem) nego iz aparata, isto u aparat natočiti vode, pa čekati da se zagrije pa nadzirat dok curi u šalicu, pa onda mlijeko u drugu posudu i raditi pjenu s onim, pa onda staviti šećer i.... i za kraj čistiti onaj filter.. I da, ja imam lavazza kavu ali uopće nije kao u kafiću.. [:tuzan] I ja bi htjela da je što sličnije tome, ali jednostavno nije...neznam, možda je do aparata? I na kraju opet ne koristim taj aparat nego nes 3u1, to mi je ujutro najjednostavnije dok bauljam po kuhinji [:kesi]
2013 08 24
Cure puuuno fala.. suzili ste mi izbor na minimum.. Neke od ponudjenih opcija ima mama jer je i ona ovisnica o kofeinu, ovaj limeni je stvarno jako dobar imala sam to ali ujedno sam i ovisnica o tehnologiji tako da bi ipak aparat. kazem ciscenje nije bitno..inace sam domacica nije mi to nista problem..samo ta prva 3 guca da mi budu teke laksa tila bi aparat. Zrinkic - filter ne, neznam meni nije nesto kava, ma da je savjet super jer je to najlakse i netreba je pratit dok curi :) Anazus hvala taj mi je u najuzem izboru, jedna mi se cura javila u box za dolce gusto..mada sam cula da nije nesto ona kaze da ga ima i da joj je odlican.. (i naravno s njegovim kavama uvijek neke akcije)
2013 08 24
Jooooooj sad bi i ja taj Senseo!!! [:kesi] [:kesi] Ja imam onaj klasični za capuccino, ovog tipa [slika:3fef1c66-fdbd-47a3-b797-b75c038735b5] al ovaj senseo mi djeluje puno jednostavnije, a kakve su kave, jel fino? Izgleda mi baš fino, da se barem može negdje probati.. [:kesi]
2013 08 24
Eeeee a ovaj tvoj.. jel to na mljevenu kavu? Sve mi reciiii [:zaljubljen] romiii
2013 08 24
Ej, tek sam sad vidjela, bilo bi ok i da nam dolaze obavijesti i za ovo, čisto da znam da je netko odgovorio!! Al ajmo, da mljevena je, ali ona u ciglici na kojoj baš piše da je za "caffe macinato", kave dođu od 25 do 37kn uglavnom, ovisno o kavi, ali potraje oko 20ak dana (ako se koristi samo jednom na dan ;) ), al još uvijek nisam našla neku kavu da mi bude savršena kao iz kafića, mislim zasad mi imaju okus kao one "socijalne" iz kafića, loše napravljene kave [:hihot] [:hihot] al ok, barem bacaju na takve kave, za razliku od nesa.. ;) Isprobala sam lavazza, nije nešto, frank, čak kao da je malo bolji, i neku arabicu iz spara, ta je još i najbolja..problem je što kod nas i nema nekog izbora kave za taj aparat, to je uglavnom više-manje to, nisam ni našla druge vrste.. [:vrti] I da, ono za pjenu mi je odlično, pjena ispadne stvarno dobra i gusta, to mi je najbolji dio! Ali ja taj aparat korstim već par godina pa sad neznam dali je do aparata takav okus kave, moguće je da je u novom, modernijem bolje, meni uvijek ispadne nekako vodenasto, a kad stavim više kave onda je prejako i vodenasto [:kesi] Oh, al sam napričala svašta [:hihot] [:hihot] ok, nisam se još dovoljno razbudila! [:kesi] Uglavnom, dala bi šansu takvom aparatu, mislim da je to ipak najsličnije kavi iz kafića premda, što se tiče brzine, ide jednako sporo kao turska!
2013 08 26