Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Dom /

Flora /

Štenci nakon okota

Dobar dan :)) 22.8. Mi se kujica po prvi put okotila i sve e proslo u redu obavila je to sama da mi nismo ni znali...ali mjesto okota je jedan cosak ispod drva i oni su na kamenitom i mokrom... Pa me zanima hoce li se kuja ljutiti ako pomaknem stence na neko drugo mjesto koje je toplije i bolje? :/ Jer sam cula da ih nevalja dirati da ona moze bit ljubomorna pa se prestat brinuti o njima, sada me strah neznam sta danapravim
2013 08 25
Najbolje ti je nazvati veterinara i pitati
2013 08 25
Treba nju prvo pomaziti radi mirisa i onda stence maknut i pokazat joj:)
2013 08 25
Ma moji od rotvajlera su smješteni s njom i njim u velikom kavezu nit im pada kiša nit išta,tako i doge,ja non stop uzimam šteniće i mazim ih tako i onda majka im dođe pa se mazi oko mene,ista stvar mi je s dogama. Ja sam znala uzeti još prije kad sam imala drugog psa dok nije umrla njezine šteniće i premjestiti ih dalje jer se ranije okotila ali bila je smirena. ne znam možda je to sve stvar od psa do psa.
2013 08 25
U redu.. A mene samo strah dali i oni mogu reagirat kako na drugaciju okolinu?
2013 08 25
Ja sam pomazila od svoje i nista ona ne reagira na to ne ljuti se.. Nego me strah pomaknut ih ipak se ona brine i njezini su a opet zal mi je jer cim se ona makne oni cvile jer je hladno
2013 08 25
Ma samo ih pokrij s nekakvom dekicom što ti ne treba oko njih i bit će sve uredu.
2013 08 25
A luda sam neznam sta cu snjima... Rado bi ih maknut ipak su ispod drva...
2013 08 25
Mi uvijek premjestimo kujicu i stence i ona ko da se tome veseli. Cini joj se onda bas da nam je stalo i zahvalna je na tome. I stalno ih gledamo (i nju i njih) i tetosimo. Ja bih premjestila.
2013 08 25
ja sam kao volonterka morala pokupiti 5 tek rođenih mačića jer su bili bačeni na travu,pa sam hranila,grijala i sve to,al opet su 3 uginila jer je volonterka koja ima iskustva više nego ja oko tek rođenih bebica rekla da nipošto nesmiju biti na hladnom i treba im termostat,srećom psići imaju mamu da ih grije,ali opet sam sa jednom macom koja je okotila u 3.-em mjesecu imala problema,sva trojica su bila u redu,ali su bili u šupi i kad sam opet sišla iz kuće ona je jednog odnjela na krov i sakrila,htjela je i drugog,pa sam ih odnjela u sobu i tek onda je donjela trećeg....htjela je da budu na toplijem.
2013 08 25
di ćete sa štencima?
2013 08 25
mislim i sa mamom, kad ih ima? sve ćete ih zadržati?
2013 08 25
možeš ih premjestiti, ako imaš mamino povjerenje :)
2013 08 25
Stence poklanjam ostala su mi jos 2
2013 09 12