Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Dom /

Unutrašnji prostor /

Umjetničke slike

Pozdrav curke, zanime me vaše mišljenje o slikarstvu [:smijesi] Koliko ste spremne izdovjiti za neku dobru sliku? Razumijete li život umjetnika?
2013 08 31
Joooj, ja obožavam slikarstvo.. Pokojna baka mi je ostavila zavidnu kolekciju umjetničkih slikica. Imala je dara... [:zaljubljen]
2013 08 31
ja sam diplom.akademska slikarica, slikam odkad znam za sebe, i bavim se time u slobodno vrijeme, pa teško je procjeniti vrijednost neke slike, mada više se plaća ime umjetnika... pa svakako mi imamo drugačiji pogled na svijet, ali isto tako mi ne svaćamo ostale [:kesi] Nekad se lakše izraziti bojama nego riječima....
2013 08 31
Oobožavam, da imam para bila bih sposobna izdvojiti puno novaca za sliku..kad me slka oduševi onda sam izvan sebe. Ali ne nekakva moderna umjetnost, znate na što mislim..to mi je grozno.. Uglavnom volim nekakve mracne/depresivne/cudne slike..naiva mi se recimo nimalo ne sviđa, za to ne bih dala novce..
2013 08 31
Uvijek i uvijek bih izdvojila novac za dobru sliku! Al kao što kaže ametista,danas se plaća ime umjetnika i status, a ne nužno kvaliteta.
2013 08 31
"Razumijete li život umjetnika?" ne znam cime se isti razlikuje od bilo kojeg drugoga osim profesijom. [:smijesi]
2013 08 31
Išla sam u primijenjenu, stoga da, jako volim umjetnost. Našu naivu ne volim, iako ima jako dobrih stranih naivnih umjetnika. U svakom smjeru u umjetnosti ima i dobrih i loših stvari :D
2013 08 31
Treba proći najmanje 100-200 god da se iskristalizira što zapravo valja, a što ne.
2013 08 31
Diplomirana sam povjesnicarka umjetnosti i umjetnost je dio mog zivota. Za dobru i kvalitetnu sliku izdvojila bih novac. Evo, bas sam neki dan kupila jednu sliku domaceg jos neafirmiranog autora. Toliko je posebna da sam ju morala uzeti.
2013 08 31
Dajana, onda smo kolegice ;-)
2013 08 31
elanor [:smijesi]
2013 08 31
StasaSahman @ - inspirirana svojim susjedom što se tiče "života umjetnika"... Slika već 50 godina, proda sliku za 200 kn recimo da bi te iste novce dao za boju a ne za hranu... I kad zaradi novac čak bi ga i dao nekome... Ne doživljava novac na taj način kao većina ljudi, divim mu se.
2013 08 31
@Diana - meni su isto mračne slike najdraže... Imam jednu odličnu susjedovu u stanu, sad ću naći sliku pa stavim... Jučer sam mu odnijela jednu svoju fotografiju da naslika sliku, oduševio se [:smijesi]
2013 08 31
[slika:cffdc444-51a7-4374-966e-2bbb391a3354]
2013 08 31
Evo je ta koju imam u stanu, ispričavam se jer nije rotirana.. Inače je rotirana ali ne znam zašto ju je okrenulo tokom uploadanja...
2013 08 31
1 2