Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Slobodno vrijeme i hobiji /

Proslave /

Molim pomoć oko poklona :)

Hvala unaprijed svima koji su voljni pomoći [:zaljubljen] Dakle, dečko me pozvao na krstitke svojoj maloj polusestri. Djevojčica ima skoro godinu dana, a kako ju ja još nisam ni vidjela nemam ideje što bi mogla donijeti kao poklon. Naime, nisam upoznala ni mamu, samo širu obitelj (stričeve, tete...), pa nisam sigurna trebam li i njoj nešto donijeti. Neki buketić ili slično? Hvala cure [:smijesi]
2013 09 03
mami buket obavezno! ja sam na jednim krstitkama dosla sa buketom za mamu i ona se tako obradovala i rekla mi je da sam je jako usrecila jer svi donose nakit za bebu (po meni bezveze) i cesttke za bebu, a mami koja ju je rodila nista! tako da- buket mami i kad joj budes dala naglasi- cvijece za mamu! :) a bebici neku robicu, ili papucice, cisto kao znak paznje.
2013 09 03
slažem se sa blingbling...
2013 09 03
ili bocu nekog likera i bombonjeru... Bebicama obično nosim koverticu s eurićima... [:smijesi]
2013 09 03
mislim da je robica dovoljna...
2013 09 03
e da, kuverticu sam i ja dosta puta prakticirala kad su krstitke bile u restoranu, da mamica i tatica pokriju troskove ;)
2013 09 03
Puno hvala [:smijesi] Buketić ću onda svakako donijeti, a za djevojčicu ću pronaći nešto lijepo, pošto mi je tek 19 i uspjela sam nešto malo zaraditi preko ljeta, ali ne dovoljno za kuverticu s eurićima nažalost [:smije] U svakom slučaju hvala vam :))
2013 09 03
nemoj se puno trošiti uopće.. kupi u dm.u neke gluposti za bebu tipa dudica ili flašica ili robicu nemoj potrošit više od 100kn..
2013 09 03
ma on aje mlada, ni ne treba ništa pokloniti tek sitnicu reda radi.. danas su krštenja postal takva da se samo gleda ko će šta dat ti ćeš lijepo doći pojavit se dat mali znak paznje, pazi mali ne više i to je to..
2013 09 03
Tako sam i mislila neku sitnicu. Znam da oni ni ne očekuju puno, pa onda tek toliko zbilja kao znak pažnje. Hvala [:smijesi]
2013 09 03
samo znak paznje, ne budi opterećena, ti si mlada i ti ne radiš (bar mislim oprosti ako radiš) i budući da ni ne znaš nikoga od rodbine niti išta, nisi dužna ništa dati, samo mali znakić nikakav nakit nikakve pare.. samo opusteno.. [:smije]
2013 09 03
Ne radim, tako je, na faks sad krećem. U redu, tako ću i napraviti [:smijesi]
2013 09 03
Da, i ja se slazem da ne trebas nilakve pare u kuvertu davat nitu neki nakit kupovat... mami to sto su cure rekle a malenoj uvijek mozes nac neki jeftiniji kompletic robice ili tako nesto... Mislim da se u h&m moze nac jako lijepa robica po pristupacnoj cijeni :) Bitno je taj mali znak paznje a ne vrijednost poklona [:smijesi]
2013 09 03
Pogledaj na mom fb profilu djecje poklone koje izradjujem, mozda ti sine jos koja ideja. A mogu ti i napraviti nesto po zelji.
2013 09 04
Hvala, ali baš sam danas ujutro nabavila nešto [:smijesi]
2013 09 04