Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ostalo /

Narudžbe iz e-dućana /

Trgovine Natur produkt - Fhb group

Pozz krpicarke! Jedva nam proradile krpice i moram otvoriti temu.. Prije svega me zanima kakav vam se cini sastav ovog proizvoda? I jeste li se mozda susrele snjim? Kakav dojam vam ostavlja ako i niste? Inace proizvod za rast kose. Meni draga osoba, zvana biserka :') , je narucila ovo preko neta; iskakajuce reklame. Nakon narudzbe je pozvao neki hrv.broj i pitao zeli li umjesto 1kom.uzeti 2 pa je jeftinije za 100kn :D Ugl.broj je slucajno obrisan iz poziva :D Paket stigao, jedna bocica razbijena..nisam odusevljena izgledom ambalaze kao ni jadnim pakiranjem i trazim nadoknadu stete. Nema ni racuna unutar. Problem je sto je posiljatelj prema potvrdi o dostavi Natur produkt iz Zg-a. Zvala san ih, kazu to je cesta greska, oni to ne drze i nisu stvarni posiljatelj. Mada je gospodja bila bezobrazna no dobro.. Kontaktiram DPD, zalim se na mail..bla, bla.. Oni imaju samo naziv tvrtke koja salje i to je FHB group S.r.o. Na netu ne nalazim nista??! Bar ne trgovinu slicnih proizvoda..ako sam dobro skuzila i to je vise tvrtki, kao neka gosp.zona.. Uglavnom, Dpd se pravi glup.. Ustrajem pri tom da su oni krivi, nemaju podatke žvrć mrć stalnog partnera (btw.zena mi je rekla BRDO njihovih paketa primaju svakodnevno!) osim naziva, te smatram njih odgovornim! Krajnje neozbiljno i pokvareno ako se ja pitam! Toj osobi- primatelju bi, ako premotam film u buducnost, po tome mogli slati bilo sto na kucnu adresu obzirom da se ne moze uci u trag posiljatelju. Nebi bilo prvi put. Ima tko pametnu ideju sto ciniti?! Iznos je blizu 700kn pa cak razmisljam ako DPD nista ne poduzme uputiti je lijepo na policiju. Znam za granicu od 1000 ali ako je vise takvih zasto ne..Jesam li u pravu? Sto vi mislite? I jos se nadam da je netko ovo probao i mozda zna nesto vise o proizvodu pa nije bacen citav iznos.
2018 08 30
Sastav je Aqua, Alcohol denat, glycerin, propanediol, arginine, lactic acid, glycine soja germ extract, triticum vulgare germ extract, scutellaria baicalensis root extract, butylene glycol, PPG-26 -BUTETH -26, peg 40 hudrogenated castor oil, equisetum arvense extract, panax gineng root extract, panthenol, apigenin,oleanolic acid, biotynoyl tripeptide Moze i u inbox ako se tko razumije u sastav.
2018 08 30