Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Pomoć na stranici /

Ne mogu otvoriti poruke

Imam problem vec par dana, ne mogu otvoriti inbox na krpicama, ni preko maila,ni preko stranice. Zanima me je li se to vama događa i ima li način da se riješi? P.s. za sve koji su slali poruke,stvarno oprostite al ne mogu ih otvoriti nikako!!😢
2018 09 07
ja mogu..
2018 09 07
Meni otvara ali vrti jako dugo, ili moram refreshati par puta pa ako nece onda se vratim za par sati. Stranica je u katastrofalnom stanju...
2018 09 07
Ja sam pomalo zabrinuta jer sam pisala por par cura za kupnju ali od niti jedne ni traga ni glasa (u zadnjih par dana) Mozda je taj problem da ne mogu otvoriti poruke.... ili ne zele moj novac😅🤷🏻‍♀️
2018 09 09
Hvala na odgovorima,evo danas se pokrenulo napokon!
2018 09 09
> LadyLS: > Ja sam pomalo zabrinuta jer sam pisala por par cura za kupnju ali od niti jedne ni traga ni glasa (u zadnjih par dana) > Mozda je taj problem da ne mogu otvoriti poruke.... ili ne zele moj novac😅🤷🏻‍♀️ Evo iz svog iskustva ti mogu reci da nije da ne zelimo novac,krpice blokaju.Ja tek sad odgovaram na poruke curi od prije 5 dana 😌
2018 09 09
> Michy3: > > LadyLS: > > Ja sam pomalo zabrinuta jer sam pisala por par cura za kupnju ali od niti jedne ni traga ni glasa (u zadnjih par dana) > > Mozda je taj problem da ne mogu otvoriti poruke.... ili ne zele moj novac😅🤷🏻‍♀️ > Evo iz svog iskustva ti mogu reci da nije da ne zelimo novac,krpice blokaju.Ja tek sad odgovaram na poruke curi od prije 5 dana 😌 Pa i ja reko sta se desava🤷🏻‍♀️😂 Strpit cu se malo
2018 09 09
Drage cure, upišite svoje brojeve telefona u profile i budite mirne. Možete se čuti sa curama preko aplikacija; jer stranica ja iskreno samo čekam dan kad će pasti skroz...
2018 09 10
Mojekrpice su zajednica u kojoj možete prodavati, kupovati i mijenjati odjeću
Kupi - Prodaj

Nema naknade za prodaju.

100% zaštita kupca.

Više informacija